ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

آغازثبت نام بدون آزمون ارشد دانشگاه الزهرا تا 4 اسفند ماه

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا در سال 97 طبق شرایط اعلام شده توسط دانشگاه امکان پذیر می باشد. کلیه داوطلبان از هر دانشگاهی که در ادامه ذکر خواهیم کرد در صورت داشتن شرایط لازم می توانند در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

بنابراین داوطلبانی که متقاضی تحصیل و پذیرش در دانشگاه الزهرا هستند، توجه داشته باشند در صورت داشتن شرایط پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان سال 97 دانشگاه الزهرا، تا پنجم اسفند ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

طبق اطلاعیه دانشگاه الزهرا  رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی برای ورود به همان رشته قبول شده و  رشته های مرتبط با معرفی دبیرخانه المپیاد، و دانشجوی دوره کارشناسی پیوسته که پس از گذراندن ۶ نیم سال تحصیلی (با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزء ده درصد دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود (مجموع روزانه و شبانه) باشد و حداکثر در مدت ۸ نیم سال تحصیلی دانش آموخته شوند می توانند بصورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد اقدام به تحصیل در دانشگاه الزهرا نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه پذیرش و ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا با سامانه در ارتباط باشید. همچنی برای دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام در دانشگاه های ذکر شده با کلیک بر روی لینک آبی می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

ثبت نام دانشگاه امام صادق

ثبت نام دانشگاه افسری بانوان 

ثبت نام دانشگاه امام حسین

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله

 

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا در سال 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا

بنابراین داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا در سال 97 هستند، توجه داشته باشند برای ثبت نام می توانند تا تاریخ 5 اسفند ماه با مراجعه به سایت  الکترونیکی http://edu1.alzahra.ac.ir نسبت به انجام ثبت نام بدون آزمون ارشد دانشگاه الزهرا و ارسال مدارک اقدام نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال و انجام ثبت نام خود می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

متقاضیانی که با داشتن شرط دوم در فراخوان شرکت می کنند، باید تنها از میان دانشگاه های منتخب مندرج در این اطلاعیه، دانش آموخته شده باشد.
برای تمامی متقاضیان الزامی است که در بازه زمانی ۹۶/۷/۱ تا تاریخ ۹۷/۶/۳۱ دانش آموخته شوند.
پذیرش متقاضیانی که در طول شش نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با دانش آموختگان هم رشته و هم ورودی خود در آن سال جزء ۱۰ درصد برتر باشند، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد همان سال، در اختیار دانشگاه است.

منبع:ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 16:10
برچسب‌ها : دانشگاه الزهرا,ثبت نام بدون آزمون ارشد دانشگاه الزهرا,ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا,شرایط ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه الزهرا,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :