زمان اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه 97

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام قوه قضاییه و شرکت در آزمون استخدام قوه قضاییه اطلاع از اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه می باشد.

در صورت عدم اطلاع از سایت دریافت نتایج آزمون استخدام قوه قضاییه در سال 97-98  می توانید در کمترین از طریق ارتباط با سامانه نتایج آزمون قوه قضاییه 97-98 خود را دریافت کنید.

در ادامه اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه 97 – 98 و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای بررسی آزمون استخدامی قوه قضاییه  در اختیار شما عزیزان قررا می دهیم.

برای اطلاع از موارد زیر روی لینک آبی کلیک نمایید.

شرایط و زمان ثبت نام استخدام قوه قضاییه 97-98

منابع آزمون استخدامی قوه قضاییه 97-98

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قوه قضاییه 97-98 

 

  جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


زمان اعلام نتایج آزمون استخدام قوه قضاییه 97-98

کارنامه آزمون استخدام قوه قضاییه ازطریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفته است. داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، باید جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۹۷/۰۳/۰۱ لغایت ۹۷/۰۴/۰۱ با در دست داشتن مدارک به دادگستری استان انتخابی محل خدمت ( منابع انسانی) مراجعه نمایند. قبل از تاریخ ذکرشده از هر گونه مراجعه خودداری شود. همچنین برای دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه دریافت اعلام نتایج آزمون استخدام قوه قضاییه 97-98 از هرکجا که هستید می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


منبع :زمان اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه 97-98

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت: 14:31
برچسب‌ها : اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه, زمان اعلام نتایج آزمون قوه قضاییه 97, زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه 97,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :