انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98 براساس سوابق تحصیلی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

با توجه به حذف کنکور فنی حرفه ای نحوه انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای بر چه اساسی خواهد بود؟

آیا با داشتن معدل و سوابق تحصیلی عالی می توان بصورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در رشته های گروه تجربی و پیراپزشکی مثل کاردانی اتاق عمل و پرتز دندانی ، علوم آزمایشگاهی و.. شرکت کرد؟

 

بهترین دانشگاه های برای تحصیل در رشته های فنی حرفه ای و رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای و بهترین رشته فنی حرفه ای برای پسران کدامند ؟
شهریه رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای دانشگاه آزاد چقدر است؟

 

این سوالات و سوالات بسیار دیگر شما متقاضیان در رابطه با انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید و با توجه به اینکه انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 97 – 98  بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم انجام خواهد شد، انجام انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای در سال 97-98 برای داوطلبان از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که با توجه به تاثیر سوابق تحصیلی در انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای  97، داوطلبان با انجام یک انتخاب درست یا نادرست ممکن است آینده زندگی خود را به کلی تغیر دهند. بنابراین آنچه که در انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای اهمیت دارد، انتخاب رشته براساس ارزیابی توانایی های خود  و اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ای که انتخابی و آگاهی از بازار کار و آینده شغلی رشته ای که انتخاب می کنید، باید انجام شود.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98

 

 
 
 

 

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98 براساس سوابق تحصیلی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 
 
نحوه انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای نظام جدید 97-98

مهمترین نکته در انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای،  انتخاب رشته بر اساس علاقه و با شناخت رشته های فنی مهندسی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان و هنر می باشد. برای انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای لازم است دقت و آشنایی و توانایی لازم در هر رشته، آشنایی با موقعیت شغلی در ایران ، آشنایی با درس های هر رشته در طول تحصیل و گرایش های هر رشته و شرایط ادامه تحصیل در رشته انتخابی خود را داشته باشید.

با توجه به تعدد رشته های فنی حرفه ای و عدم آشنایی برخی داوطلبان با این رشته ها و مواردی که در بالا ذکرشده، توصیه می کنیم قبل از انجام هرکاری با سامانه در ارتباط بوده و با اطلاع ازلیست رشته های فنی حرفه ای و نحوه انتخاب رشته فنی حرفه ای بر اساس سوابق تحصیل در سال 97-98 انتخاب رشته خود را انجام دهید.

مشاوران سامانه می توانند با برسی این موارد در شما، لیست رشته های کاردانی فنی حرفه ای را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

1- شناخت ویژگی ها ی فردی، توانمندی ها و علایق

2- بررسی سوابق تحصیلی متقاضیان برای انتخاب رشته

3-معرفی رشته های مقطع کاردانی فنی حرفه ای و معرفی دانشگاه های ارائه دهنده این رشته ها در تمامی شهرها

 

بنابراین قبل از هرکاری با سامانه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در ارتباط بوده و با اطلاع از نحوه انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای براساس سوابق تحصیلی انتخاب خود را انجام دهید.
 
 

 

 منبع:انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98 براساس سوابق تحصیلی

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 17:54
برچسب‌ها : انتخاب رشته فنی حرفه ای, انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای, انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای, زمان انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای,نحوه انخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97, دفترچه انتخاب رشته فنی حرفه ای,راهنمای انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :