تاریخ ثبت نام آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان 97

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

آیا از زمان و شرایط  ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97 اطلاع دارید؟

به دلیل نیاز دانش آموزان ایرانی خارج از کشور، همه ساله آموزش و پرورش کشور برای نیروهای مورد نیاز مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در زمینه های آموزگار دوره ابتدایی، دبیر دوره متوسطه نظری، دبیر دوره راهنمایی تحصیلی، مربی پرورشی و فرهنگی و مدیر آموزشگاه …. و موارد دیگر اقدام به اعزام معلمان به خارج از کشور می کند.

بسیاری از معلمان هستند که مطالب زیادی را در رابطه با اعزام معلم به خارج از کشور شنیده اند اما از شرایط اعزام فرهنگیان به خارج از کشور و نحوه ثبت نام در آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان اطلاع ندارند.با توجه به سوالات بسیار شما فرهنگیان عزیز در این مقاله به توضیح زمان ثبت نام و شرایط لازم برای ثبت نام یم پردازیم.

در صورت داشتن سوال و انجام ثبت نام ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان  از طریق تماس با سامانه ثبت نام می توانید ثبت نام خود را انجام دهید. برای اطلاع از شرایط ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان با کلیک بر روی آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

مقالات تکمیلی را مطالعه فرمایید.

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 97-98 

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98 

ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در سال 97

 

 

زمان ثبت نام در آزمون اعزام به خارج فرهنگیان در سال 97

زمان ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97 براساس نیاز آموزش و پرورش معمولا در تیر ماه20 انجام می شود. اما در صورت درخواست وزارت آموزش و پرورش و تغییر در زمان ثبت نام بلافاصله در این سایت زمان دقیق در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام اعزام معلم به خارج از کشور به آدرس اینترنتی aee.medu.ir و با  تکمیل فرم درخواست شرکت در آزمون(هر یک از زوجین لازم است مراحل ثبت نام را به طور جداگانه طی نمایند.) و پرداخت وجه ثبت نامی که اصل آن درزمان آزمون کتبی از داوطلب اخذ می گردد می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

در صورت عدم دسترسی به سایت ثبت نام و در صورت عدم اطلاع از نحوه تکمیل نمودن فرم ثبت نام یم توانید با سامانه ثبت نام تماس گرفته و ثبت نام خود را به مشاوران بسپارید.

 

 

زمان برگزاری آزمون اعزام به خارج از فرهنگیان 97-98

زمان برگزاری ازمون اعزام فرهنگیان به خارج از کشور در آذر ماه برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه این آزمون هر دو یا سه سال یک بار برای اعزام فرهنگیان به خارج از کشور برگزار می شود، بنابراین بلافاصله در صورت درخواست زمان و شرایط ثبت نام در اختیار شما معلمان قرا داده خواهد شد.

هر سال بین 200 تا 250 معلم برای اعزام به خارج از کشور در نظر گرفته می شود و با برگزاری این آزمون سهمیه 2 تا 3 سال آینده توسط سازمان آموزش و پرورش کشور تعیین می شود. امسال به دلیل تامین نیروی مورد نیاز مدارس خارج از کشور، آخرین گروه قبول شدگان آزمون سال 90،امسال به مدارس خارج از کشور اعزام خواهند شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سایت ثبت نام اعزام معلمان به خارج از کشور و اطلاع از نحوه برگزاری آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در این ازمون می توانید با سامانه ثبت نام فرهنگیان در ارتباط باشید.

 

مدارک مورد نیاز ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97

(سنجش و ارزیابی حضوری)
مدارک لازم برای اعزام به خارج فرهنگیان در زمان ارزیابی حضوری شامل موارد زیر می باشد که لازم است داوطلبان آنها را مهیا نمایند:
فرم تعهد نامه
فرم تاییدیه
سایر مدارک موردنیاز (آخرین حکم کارگزینی، فرم ۵۰۲، عکس، تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی)
اعلام نتایج اعزام به خارج فرهنگیان
اعلام تاریخ و نحوه انجام مرحله سنجش و ارزیابی حضوری از طریق سایت http://www.mbm.medu.ir (مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور)انجام می شود.

شرایط ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97

نیاز به نیروهای خواسته شده توسط آموزش و پرورش مبنی بر اینکه تمام فرهنگیتان و معلمان می توانند در آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور شرکت کنند نمی باشد. بلکه متقاضیان در صورت داشتن شرایط اعلام شده توسط آموزش و پزورش میتوانند در این آزمون شرکت نمایند. در ادامه به برخی از شرایط مهم برای مجاز شدن معلمان برای ثبت نام در ازمون اعزام به خارج اشاره خواهیم کرد.

1-داشتن حداقل ۱۴ و یا حداکثر ۲۶ سال سابقه خدمت
2-داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) و ثبت نام معاونان اجرایی مدارس ، با مدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم بلامانع است.
3-برخورداری از سلامت بینایی-شنوایی-گفتاری و روانی در زمان آزمون و اعزام‌باتایید پزشک معتمد وزارت آموزش و پرورش الزامی می باشد.ثبت نام جانبازان اگر نقص عضو آنها مانعی برای انجام وظایف محوله نگردد بلامانع می باشد.
4- متاهل بودن ، داوطلبان زن که همسرشان در وزارت آموزش و پرورش به صورت رسمی شاغل نیستند نمی توانند در آزمون اعزام به خارج فرهنگیان شرکت نمایند.
5- داوطلبان آزمون اعزام به خارج فرهنگیان نباید بیش از 3 فرزند داشته باشند و فرزندان آنها نباید کمتر از 3 سال سن داشته باشند در غیر اینصورت و در صورت تولد فرزند در زمان قبل از اعزام به خدمت و در حین ماموریت قبولی یا ماموریت آنها لغو می شود.
6- داوطلبین نباید بیش از 6 ماه سابقه ماموریت ثابت خارج از کشور داشته باشند در غیر اینصورت ودر صورت اینکه هرکدام از زوجین این شرط را نداشته باشند هیچ کدام از آنها حق شرکت در آزمون اعزام به خارج فرهنگیان را نخواهند داشت. ارائه تاییدیه اداره آموزش و پرورش محل خدمت در زمان سنجش و ارزیابی حضوری الزامیست.
7- تسلط کامل به روخوانی قرآن کریم
8- توانایی انجام کار با رایانه
9- تسلط به زبان انگلیسی
10- داشتن گواهینامه رانندگی پایه دوم در زمان اعزام
11- داشتن گواهی پایان‌ خدمت و یا معافیت در زمان اعزام و نداشتن هر گونه منع قانونی در زمان اعزام
12- در زمان اعزام ارائه گواهی عدم سوء پیشینه لازم است
13-اگر داوطلبین قبلا در این آزمون شرکت نموده باشند و قبول شده باشند و اعزام نشده باشند تا زمانی که وضعیت آزمون قبلی آنها مشخص نشود حق شرکت در آزمون را ندارند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان ثبت نام در آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور و اطلاع از زمان برگزاری و شرایط لازم با سامانه ثبت نام در ارتباط باشید. هدف سامانه بهبود در روند ثبت نام شما فرهنگیان در این آزمون می باشد.

شرایط ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97

نحوه دریافت کد وضعیت نظام وظیفه 97 کارشناسی- کارشناسی ارشد

مدت خدمت سربازی در سال 97

مدارک لازم برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر 97 – 98

شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی 97

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه


منبع:تاریخ ثبت نام آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان 97  

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 20 فروردين 1397 ساعت: 18:22
برچسب‌ها : "اعزام معلمان به خارج از کشور,زمان ثبت نام در آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور سال 97,سایت ثبت نام اعزام معلمان به خارج از کشور,زمان ثبت نام در آزمون اعزام فرهنگیان به خارج از کشور 97,شرایط ثبت نام در آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :