تسهیلات و امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد – استعداد های درخشان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۷ دانشگاه اراک

متقاضیان ثبت‌نام در فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان سال ۱۳۹۷ دانشگاه اراک تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

در صورتی که متقاضی ثبت نام کارشناسی ارشد هستید، برای اطلاع از امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد و آگاهی از امتیازات استعداد های درخشان و دانشجویان المپیادی می توانید با مطالعه مقاله اطلاعات لازم را دریافت و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران ثبت نام کارشناسی ارشد تماس بگیرید.

سازمان سنجش برای داوطلبان استعداد های درخشان و المپیادی خود که متقاضی ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد هستند، تسهیلات و امتیازات ثبت نام ارشد را قائل شده است. بنابراین داوطلبان در صورت داشتن شرایط استفاده از امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی اشد97 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد

سهمیه رزمندگان در کنکور کارشناسی ارشد

 

 
 

 

جهت مشاوره در زمینه تسهیلات و امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد – استعداد های درخشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


 

 

 
برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک تسهیلات و امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد – استعداد های درخشان کلیک کنید.

 

امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد ( استعداد های درخشان و المپیاد )

 

براساس آیین نامه داوطلبانی که حداکثر تا یک سال تحصیلی پس از زمان دانش آموختگی (و صرفاً برای یک بـار) در صـورت شـرکت در آزمـون و کسب حدنصاب علمی حداقل 90 %نمره آخرین فرد پذیرفته شده در هر کدرشته محل ، توسط سازمان سنجش به یکی از دانشگاهها معرفی میشوند .
1- برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی ـ دانشجوی

 

2-دانشجویان نمونه کشوری در دوره کارشناسی با معرفی سازمان امور دانشجویان

3-رتبه های اول تا سوم نهایی جشنوارههای خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی، ابن سینا و فارابی در دوره کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته با مشارکت حداقل 50 %در دستاورد حائز رتبه

4-دانش آموخته رتبه اول دوره کارشناسی پیوسته در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی که طی هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شده است.

 

5-دانش آموخته رتبه اول دوره کارشناسی ناپیوسته در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی که طی چهار نیمسال تحصیلی دانش آموخته شده است. لازم به ذکر است سازمان سنجش حداکثر معادل 10 %ظرفیت (با تقریب اضافی) در هر کدرشته محل تحصیل دوره بالاتر را بر اساس اولویت نمره و انتخـاب رشـته متقاضیان به حائزین شرایط اختصاص خواهد داد. بنابرانی در صورتی که شامل استفاده از امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد بودید می توانید با مراجعه به سایت اطلاعات لازم را دریافت نمایید.
 
 
 

 

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 14:11
برچسب‌ها : کارشناسی ارشد,امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد,ثبت نام کارشناسی ارشد,شرایط ثبت نام استعداد های درخشان در کارشناسی ارشد,شرایط ثبت نام حافظان قرآن در آزمون کارشناسی ارشد,امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد 97,شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :