لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 97-98 (تربیت معلم)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  همانطور که در مقالات قبلی توضیح دادیم به دلیل شرایط اشتغال در رشته های دانشگاه فرهنگیان اکثر داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته ها دانشگاه فرهنگیان می باشد، بنابراین با توجه به سوالات شما در رابطه با پذیرش و لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 97 در رشته های انسانی، ریاضی و تجربی می توانید بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال با مشاوران سامانه ثبت نام فرهنگیان در ارتباط باشید

  داوطلبان برای شرکت در رشته های دانشگاه فرهنگیان بصورت با آزمون باید از طریق ثبت نام در کنکور سراسری 97 ثبت نام خود را انجام داده و در زمان انتخاب رشته لیست رشته هایدانشگاه فرهنگیان را از دفترچه انتخاب رشته انتخاب نمایند برای اطلاع از زمان ثبت نام و شرایط ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

   شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97

   

  معرفی رشته های دانشگاه فرهنگیان 97-98

  رشته های دانشگاه فرهنگیان در گروه های مختلف اموزشی به شرح زیر است در ادامه لیست رشته های ویؤه داوطلبان آزاد و ویژه شاغلین را در اختیار شما قرار می دهیم.

  ریاضی
  آموزش ابتدایی
  آموزش فیزیک
  آموزش ریاضی
  آموزش تربیت بدنی
  آموزش و پرورش کودکان استثنایی
  آموزش زبان و ادبیات فارسی
   
   
  تجربی
  آموزش ارتباط تصویری
  دبیری زیست شناسی
  تربیت دبیر زبان انگلیسی زبان های خارجی
  دبیری تاریخ
  آموزش ابتدایی
  آموزش و پرورش کودکان استثنایی
  آموزش تربیت بدنی
  دبیری شیمی
   
   
  انسانی
  آموزش جغرافیا
   
  آموزش تربیت بدنی
  آموزش زبان و ادبیات فارسی
  آموزش ابتدایی
   
  دبیری علوم اجتماعی
  دبیری تاریخ
  دبیری الهیات و معارف اسلامی
  راهنمایی و مشاوره
  آموزش و پرورش کودکان استثنایی
   
   
   

  رشته آموزش تربیت بدنی در دانشگاه فرهنگیان (ویژه داوطلبان آزاد)

  1 -نحوه پذیرش در رشته تحصیلی آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان «با آزمون» میباشد. لذا داوطلبانی که در جلسه آزمون شرکت ننمـوده انـد، مجـاز بـه انتخاب این کدرشته محلها نمیباشند.

  2 -داوطلبان لازم است قبل از انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان از شرایط نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه مطلع شوند.

   

  3 -کلیه داوطلبان علاقمند به رشته تحصیلی آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان، باید با توجه به شرایط و ضوابط این دانشگاه، نسبت به انتخاب رشته
  محلهای مربوط با توجه به گروه آزمایشی در اولویت 1 تا 150 فرم انتخاب رشته اقدام نمایند. در زمان اعلام اسامی چند برابر ظرفیت برای مصاحبه، معاینه و
  گزینش منحصراً داوطلبانی دعوت به مصاحبه میشوند.

   

   

  رشته های ویژه شاغلین آموزش و پرورش ( فرهنگیان)

  تذکرات خیلی مهم:رشته های تحصیلی ویژه شاغلین آموزش و پرورش

  1 -نحوه پذیرش در رشته تحصیلی کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی ویژه فرهنگیان شاغل رسمی و یا پیمانی وزارت آمـوزش و پـرورش در دانشـگاه فرهنگیـان «صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی» میباشد. لذا داوطلبانی که در جلسه آزمون شرکت ننموده اند، مجاز به انتخاب این کدرشته محلها می باشند.

  2 -داوطلبان لازم است قبل از انتخاب رشته تحصیلی کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان از شرایط نحوه پـذیرش دانشـجو در دانشـگاه مطلع شوند.

  3-کلیه داوطلبان علاقمند به رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان، باید با توجه به شرایط و ضوابط این دانشگاه،  بصورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، بابت علاقمندی به این رشته ها، نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مربوط با توجه به گروه آزمایشی در اولویت 1 تا 150 فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

  رشته های دانشگاه فرهنگیان ویژه داوطلبان آزاد

  (دارای تعهد به وزارت آموزش و پرورش)

   

  1 -نحوه پذیرش در رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان «با آزمون» میباشد. لذا داوطلبانی که در جلسه آزمون شرکت ننموده اند، مجاز به انتخاب این کدرشـته محلها نمی باشند.
  2 -داوطلبان لازم است قبل از انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان از شرایط نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه باید مطلع شوند.

   

  3 -کلیه داوطلبان علاقمند به رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان، میبایست با توجه به شرایط و ضوابط این دانشگاه، نسبت به انتخاب رشته محلهای مربـوط با توجه به گروه آزمایشی در اولویت 1 تا 150 فرم انتخاب رشته اقدام نمایند. در زمان اعلام اسامی چند برابر ظرفیت برای مصاحبه، معاینه و گـزینش منحصـراًداوطلبانی دعوت به مصاحبه میشوند که اولاً مبلغ چهل و شش هزارریال بصورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی عضو شـبکه شـتاب، بابـت علاقمندی به این رشته ها را پرداخت نموده و ثانیاً نسبت به انتخاب رشته های این دانشگاه در فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

   

  کسب نمره علمی کل 6500 و بالاتر در زیر گروه مربوط در آزمون سراسری.
  2 (نداشتن هیچگونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت (دائم یا موقت) به نهادها و سازمانهای دولتی و غیردولتی (از آغاز تا پایان دورهی تحصیل در دانشگاه).
  3 (داشتن حداقل معدل کل 15 در دوره متوسطهی دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم).
  تبصره- حداقل معدل کل، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد داشت.
  4 (داشتن حداکثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (1/7/1373 به بعد).
  5 (بومی بودن داوطلب در هر یک از کدرشته محلهای اعلام شده از سوی آموزش و پرورش.

   

  بنابراین برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان و شرایط پذیرش در این دانشگاه می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان در ارتباط باشید.

   منبع:لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 97-98 (تربیت معلم)

  نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 ساعت: 13:25
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123