نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

مشمولانی که قصد ثبت مشخصات خود برای اعزام به خدمت سربازی را دارند باید مواردی را پشت سر بگذارند که یکی از آنها کد سخا و نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه می باشد. متقاضیان اعزام به خدمت سربازی سوالات بسیار در رابطه با اینکه کد سخا چیست؟ ویا نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه از طریق اینترنت به چه صورت می باشد؟ کد سخا را از کجا باید تهیه کرد و اینکه خود متقاضی می تواند کد سخا نظام وظیفه را دریافت کند ؟ می باشد بنابراین مشاوران سامانه مشمولان خدمت سربازی برای رفع ابهام شما عزیزان به توضیح کامل در رابطه اینکه کد سخا چیست و نحوه دریافت ان به چه صورت می باشد پرداخته است.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با کد سخا چند رقمی است بعد از مطالعه مقاله از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

با کلیک بر روی لینک آبی مقاله های مورد نظر را کلیک و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نحوه دریافت کد وضعیت نظام وظیفه 97 کارشناسی- کارشناسی ارشد

مدت خدمت سربازی در سال 97

مدارک لازم برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر 97 – 98

شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی 97

 

کد سخا نظام وظیفه چیست؟

داوطلبان دقت داشته باشند در سامانه سخا می توانید به صورت اینترنتی درخواست تمدید یا تعجیل شروع خدمت را ثبت کنید بنابراین بعد از اینکه  مشمول خدمت سربازی شدید، قبل از هرکاری باید با مراجعه به پلیس+10 نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام نمایید. بنابراین اگر دانشجو باشید  باید برگه فراغت از تحصیل خود را به مراکز پلیس + 10ببرید تا آخرین وضعیت تحصیلی شما در سیستم نظام وظیفه ثبت گردد. بعد از خرید دفترچه خدمت سربازی و ثبت مشخصات شما در سیستم، برگه ای تحت عنوان برگه سبز خدمت به شما تحویل داده می شود که در آن تاریخ اعزام شما مشخص شده است. همچنین شما باید یک کد به نام کد سخا را از مسئول پلیس +10 بگیرید تا به وسیله آن کد آخرین وضعیت خدمت خود را استعلام نمایید.

  

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلآشنایی و ورود به سامانه سخا نظام وظیفه

همانطور که گفته شد شما باید کد سخا مربوط به خود را که یک کد 5 رقمی است از پلیس+10 دریافت کنید. حال می توانید با مراحعه به سایت http://www.evazifeh.police.ir و وارد کردن کد سخا و شماره ملی خود وارد پنل کاربری خود شوید:

داوطلبانی که میخواهند به خدمت سربازی اعزام شوند، پس از خرید دفترچه خدمت سربازی و ثبت مشخصات شما در سیستم ، برگه ای تحت عنوان برگه سبز خدمت به شما تحویل داده می شود که در آن تاریخ اعزام به خدمت سربازی شما مشخص شده است. همچنین شما باید یک کد به نام کد سخا را از مسئول پلیس +10 بگیرید تا به وسیله آن کد سخا آخرین وضعیت خدمت خود را استعلام کنید

کد سخا تنها یک شناسه است مختص به هرفرد در سازمان نظام وظیفه و ربطی به ارگان خدمت و کد آموزشی ندارد. از کد سخا به همراه شماره ملی برای ورود به سایت نظام وظیفه استفاده میشود و شرایط اعزام،امریه، تعویض کارت را نشان میدهد. هر پادگان در کشور دارای یک کد سخا می باشد که برای هر سرباز محل اعزام را به او اعلام می کند.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت کد سخا و نحوه گرفتن معافیت از خدمت سربازی و هر سوالی که دارید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید و جواب سوالات خود را در زمینه نظام وظیفه جویا شوید.

 منبع:نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 16:32
برچسب‌ها : "کدسخا,نظام وظیفه,کد سخا نظام وظیفه,سامانه دریافت کد سخا نظام وظیفه,نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه,نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه از طریق اینترنت,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :