دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 97

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری داوطلبان قبل از ثبت نام باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را مطالعه کرده وبا توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام خود را تکمیل نمایند. بنابراین دفترچه ثبت نام برای دانشگاه آزاد و سراسری غیر انتفاعی و پیام نور یکی بوده اما داوطلبان دقت داشته باشند دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد جدا و متفاوت می باشد. دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد شامل موارد مهمی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها و تسهیلات و … می باشد که به طور کلی در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد. همچنین لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد را در اختیار شما عزیزان قرا خواهیم داد. 

برای دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 97 کلیک کنید .

 

شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 97

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد باید شرایط اختصاصی ثبت نام مندرج در دفترچه را رعایت نمایند به طور خلاصه ارائه خواهیم. 

1- فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های گروه پزشکی متقاضی شرکت در این آزمون ، قبل از اقدام به ثبت نام باید توجه داشته باشند که از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، وضعیت خود را مشخص و از نظر وزارت مذکور منعی برای ثبت نام و شرکت در آزمون و در صورت قبولی برای ادامه تحصیل نداشته باشند . در غیر این صورت عواقب مترتب بر آن به عهده شخص متقاضی خواهد بود .

2- داشتن مدرک کارشناسی ( لیسانس ) یا کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس یا دکترای حرفه ای ) یا اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسی که مدرک مذکور مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد .

3- دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت تمایل به ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 در صورت داشتن سایر شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه می بایست تا پایان مهلت مقرر ثبت نام از تحصیل انصراف قطعی دهند . در صورت عدم انصراف قطعی و قبولی در آزمون ، قبولی آن ها لغو خواهد شد .

4- فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های دبیری باید قبل از ثبت نام موافقت کتبی و بدون قید و شرط وزارت آموزش و پرورش را مبنی بر ادامه تحصیل دریافت و آن را نزد خود نگه دارند تا به هنگام قبولی در دانشگاه ارائه نمایند . بدیهی است در صورت قبولی باید مجدداً به وزارت آموزش و پرورش تعهد خدمت بسپارند.

 

 

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 97

مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه معافیت تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنان نمی باشند .
دانشجویان اخراجی دانشگاه ها تا پایان خدمت دوره ضرورت و یا اخذ معافیت دائم ، مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند .
فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد مشمول ، مجاز به تحصیل مجدد در این مقطع نمی باشند .
سنوات تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر سه سال می باشد .

منبع:دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 97

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 15:01
برچسب‌ها : کارشناسی ارشد,دفترچه ثبت نام,دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد,دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد 97,دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد,دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد97,ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :