شرایط ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد 97-98

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  آیا از ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اطلاع دارید؟ آیا از زمان و مدارک لازم برای ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد مطلع هستید؟

  داوطلبانی که در آزمون سراسری سال1397 شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند،  مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی میباشند و در صورت درج کدرشته محلهای رشته هایی کـه نمـره آزمـون در آن تأثیر دارد، اجازه تأیید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنان داده نخواهد شد و مـیبایسـت در همـان مرحلـه نسـبت بـه حـذف کدرشته های مربوط، از اولویتهای انتخابی خود اقدام نموده و سپس مراحل بعدی را ادامه دهند.

   داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1397 شرکت نکرده اند و متقاضی شرکت در این مرحله از پذیرش رشـته هـای درج شـده در دفترچـه بـر اساس سوابق تحصیلی میباشند، لازم است ابتدا با پرداخت هزینه مربوط (برای هر یک از گروههای آزمایشی مبلغ 000/200 ریـال) نسـبت بـه ثبت نام خود اقدام نموده و با تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نامی نسبت به درج کدرشته محلهای انتخابی خود بر اساس اولویت و علاقمندی در فـرم انتخاب رشته اقدام نمایند و در پایان شماره پرونده 7 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی خود را از سیستم دریافت نمایند.

  با توجه به حجم بالای متقاضیان در هنگام ورود به درگاه ثبت نام، در صورت بروز مشکل برای ثبت نام و عدم ورود به سامانه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. 

  برای اطلاع از درگاه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی کلیک نمایید.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – azmoon.org سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد

  رتبه قبولی دانشگاه آزاد 97-98 پزشکی و پیرا پزشکی

  رتبه لازم برای قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد 97 – 98

   

  شرایط ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد

   

  زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد 97-98

  ثبت نام داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی بوده و داولیان با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد می توانند، نسبت به ثبت نام خود در دو نوبت اقدام نمایند.

  زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ورودی مهر ماه در مرداد ماه انجام شده و داوطلبان در صورتی که در کنکور ثبت نام کرده باشند می توانند، با انتخاب رشته های دانشگاه آزاد ثبت نام خود را انجام دهند. در صورتی که در کنکور سراسری  شرکت نکرده اید، با خرید کارت اعتباری می توانید نسبت به انتخاب رشته خود بر اسسا سوابق تحصیلی اقدام نمایید. زمان دیگری که برای ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است در بهمن ماه می باشد. 

   

   

  شرایط ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد

   

  شرایط عمومی ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد 97-98

  1-داشتن دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسط و یا گواهینامه دوره پیشدانشگاهی که حداکثر تا تـاریخ 31/6/1397 اخـذ شود و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم).

  -دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی و دارندگان مدرک کـاردانی پیوسـته آموزشـکدههـای فنـی و حرفهای وزارت آموزش و پرورش و همچنـین آن دسـته از داوطلبـان مـذکور کـه حـداکثر تـا 31/6/1396 در مقطـع کـاردانی (فـوق دیـپلم) فارغ التحصیل میشوند، حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را خواهند داشت.

  -فارغ التحصیلان دوره کاردانی رشته های تحصیلی گروه آموزشی پزشکی به شرطی میتوانند در این مرحلـه شـرکت نماینـد کـه خـدمات قانونی مقرر را تا تاریخ 31/6/1397 به پایان برسانند.

  -فارغ التحصیلان دوره کاردانی رشته های تحصیلی گروههای آموزشی غیرپزشکی حداکثر تـا 31/6/1397 بـه شـرطی مـیتواننـد در ایـن مرحله شرکت نمایند که تعهدات و خدمات قانونی را انجام داده باشند.

  2- دانشجوی انصرافی چنانچه واجد دیگر شرایط مندرج در این دفترچه باشد، حق ثبتنام و شرکت در این مرحله را دارد.

  -دانشجویان محروم از تحصیل آموزشی، موضوع موارد مرتبط در آیین نامه آموزشی و همچنین دانشجویان دوره کارشناسی که مـدرک معـادل کاردانی (اعم از کاردانی عمومی و یا کاردانی) را اخذ نموده اند نیز مانند مقررات مربوط به دانشجویان انصرافی پـس از تسـویه حسـاب کامـل بـا مؤسسه ذیربط و همچنین اداره کل امور دانشجویان داخل و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه (برای برادران) حق ثبت نام داشته و محدودیتی در انتخاب رشته ندارند.  این دسته از داوطلبان میتواننـد کلیـه تعهـدات مربوط را پس از اتمام تحصیلات خود به صورت یکجا به انجام برسانند

  3- دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه هـا و مؤسسـات آمـوزش عـالی، دانشـگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند، میتوانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحلـه ثبت نام و شرکت نمایند.  این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم اسـت از رشـته قبـولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. ایـن دسـته از داوطلبان حـق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

   

  بنابراین اگر متقاضی شرکت و ثبت نام بدون کنکور بر اسسا سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد هستید، اولین و مهم ترین موضوع اطلاع از لیست رشته ها و نحوه درج کد رشته ها انتخابیر در دانشگاه آزاد می باشد.  بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام از طریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت و ثبت نام خود را توسط سامانه انجام دهید.

   

   منبع:شرایط ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد 97-98

  نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 ساعت: 12:42
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123