شرایط سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97-98

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

داوطلبان یکه موفق به قبولی در مصاحبه دانشگاه سراسری  شده اند برای اطلاع از روند برگزاری مصاحبه، مدارک مورد نیاز برای مصاحبه و اطلاع از سوالات مصاحبه دکتری سراسری  97 با ادامه مقاله می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری تفاوت بزرگی با مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد دارد و آن در تاثیری امتیاز مصاحبه دانشگاه سراسری در پذیرش نهایی داوطلب می باشد و این میزان 50% در نظر گرفته شده است.

شرایط دعوت به مصاحبه دکتری سراسری برای متقاضیان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 و بعد از شرکت در انتخاب رشته دکتری می باشد. در صورت کسب حدنصاب دعوت به مصاحبه آزمون دکتری در دانشگاه های سراسری به صورت جداگانه برای رشته ی خود دعوت به مصاحبه می شوند. حتی اگر همه دانشگاه های انتخابی داوطلب، در یک منطقه آمایشی واقع شده باشند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه سوالات مصاحبه دکتری از طریق ارتباط باسامانه می توانید پاسخ سوالات خودر ا دریافت نمایید.

 

برای دریافت اطلاعات روی لینک زیر کلیک کنید.

شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

 راهنمای انتخاب رشته دکتری سراسری 97

شرایط پذیرش استعداد درخشان دکتری وزارت بهداشت در سال 97

اعلام نتایج آزمون دکتری 97

شرایط بورسیه دکتری خارج از کشور 97 – 98

 

شرایط سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97-98

همانطور که توضیح دادیم نحوه مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری  با مصاحبه دانشگاه ازاد متفاوت بوده و در مصاحبه دکتری سراسری 97 بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری و انجام  انتخاب رشته توسط داوطلب بعد از اعلام نتایج جداگانه مشخص می شود که داوطلب به مصاحبه دعوت شده است یا خیر.

بنابراین در مصاحبه دکتری سراسری 97، بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 ، در صورت مشاهده اسم داوطلب در مصاحبه دکتری به معنی پذیرش نهایی نمیباشد بلکه 50درصد این موفقیت بستگی به نتیجه مصاحبه دکتری سراسری 97 دارد. کسب نمره خوب در مصاحبه آزمون دکتری حاصل دقت و برنامه ریزی می باشد. آنچه که برای داوطلبن در این مصاحبه اهمیت دارد آمادگی کامل برای قبولی در این مصاحبه می باشد که در ادامه به توضیح کلی آمادگی روز مصاحبه خواهیم پراخت.

برای دزیافت اطلاعات درباره مصاحبه دکتری | شرایط سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97-98 روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه دکتری | شرایط سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

مهم ترین موضوع برای داوطلبان با توجه به اینکه اولین بار است که در این مصاحبه پذیرش می شوند، اطلاع از شرایط دعوت به مصاحبه دکتری سراسری  وسوالات احتمالی، تیم مصاحبه کننده بسیار اهمیت دارد. همچنین اطلاع از محل دانشگاهی که برای مصاحبه دعوت شده اید به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد.

اطلاع از اساتیدی که در مصاحبه شرکت می کنند، ظرفیت پذیرش این اساتید و اینکه در چه زمینه ای فعالیت می کنند،  ارتباط از طریق ایمیل با اساتید آن دانشگاه و  اطلاع از رزومه اساتید از طریق پرسجو از دانشجویان دکتری و اینکه چه سوالاتی در روز مصاحبه مطرح می شود کار شما را بسیار راحتر می کند.

مهم ترین موضوع برای داوطلبانی که دعوت به مصاحبه دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد شده اند، تسلط کامل بر متن پایان نامه و پوشش و ظاهر مناسب و آراسته می باشد.

منبع:مصاحبه دکتری | شرایط سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97-98

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت: 15:34
برچسب‌ها : "مصاحبه دکتری,مصاحبه دکتری 97,نحوه مصاحبه دکتری سراسری, سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97 , زمان مصاحبه دکتری سراسری 97,شرایط دعوت به مصاحبه دکتری سراسری 97, مصاحبه آزمون دکتری,زمان مصاحبه دکترا,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :