مدارک لازم برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

اطلاع از زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت برای آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 -96 را دارند از اهمیت زیادی برخوردار است، داوطلبان برای ثبت نام باید شرایطی را داشته باشند که در مقاله شرایط ثبت نام دکتری وزات بهداشت به طور کامل به آن پرداخته ایم. اما آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت97خود را به تنهایی انجام دهند باید از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت 97 اطلاع داشته باشند که در این مبحث به توضیح مدارک ثبت نام دکتری وزات بهداشت پرداخته ایم.

 بسیاری از داوطلبان هستند که با مراجعه به کافینت ها ثبت نام خود را انجام می دهند و در صورت عدم داشتن مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 دچار سردرگمی و اتلاف وقت می شوند. بنابراین در صورتی که قصد ثبت نام دکتری وزارت بهداشت را دارید می توانید از طریق ارتباط باسامانه ثبت نام نه تنها ثبت نام خود را انجام بلکه در صورت عدم تکمیل مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت به کمک مشاوران به تکمیل این مدارک برای ثبت نام بپردازید.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

 

 

مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

داوطلبان دقت داشته باشند ثبت نام آزمون، ارسال مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97و دریافت کد رهگیری از تاریخ 24/11/96 تا 4/12/96 فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت ir.sanjeshp.www://http امکان پذیر می باشد. همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی  اقدام نمایند. بعد از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکم ی ثبت توسط داوطلب، برای وی کد رهگیری صادر میشود و برای افرادی که کد رهگیری دارند. در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه برای این افراد  صادر خواهد شد.

داوطلبان موظفند پس از صدور کد رهگیری آن را به همراه نسخهی چاپ شده از فرم ثبت نامشان برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.

لازم به توضیح است که هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد. همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بنابراین، داوطلبانی متقاضی ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ملزم هستند کلیه ی مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال نمایند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمیکنند و یا ناقص ارسال میکنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

در صورت عدم دسترسی به سایت ثبت نام به دلیل حجم بالای ورود داوطلبان برای ثبت نام می توانید از طریق ارتباط باسامانه ثبت نام خود را انجام دهید.

 

 

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

 

نحوه تکمیل فرم ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

داوطلبان باید نهایت دقت را در تکمیل دقیق فرم ثبت نام اینترنتی داشته باشند، همچنین متقاضیان استفاده از  کد رهگیری ویژی سهمیه ی رزمندگان و داوطلبان شاهد و ایثارگر نیازی به ارائه ی کد رهگیری از سایت ایثار یا کد ایثارگری ندارند.

دانشجویان ترم آخر با همراه داشتن فرم شماره 1 به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نموده و از طریق دانشگاه مذکور نسبت به ارسال اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. از ارسال موارد مربوطه اطمینان حاصل شود.  در صورت عدم دریافت اطلاعات داوطلبان توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی نداشته و نقص مدرک درج خواهد شد. دانشجویان ترم آخر باید فرم شماره 1 مربوط به خود را با مهر و امضای رسمی معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل بدون قلم خوردگی یا لاک گرفتگی اسکن نموده و ارسال نمایند. در صورت داشتن سوال با سامانه ثبت نام دکتری در ارتباط باشید.

کلیه ی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال تحصیلی 98-97 باید فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. لازم است داوطلبان هنگام تکمیل فرم ثبت نام  دکتری وزارت بهداشت دقت لازم را داشته باشند و در صورت بروز هرگونه سهل انگاری در این امر موجب اختلال در ورود اطلاعات مربوط به داوطلب در رایانه خواهد شد. ضمنا کد رهگیری دریافتی را جهت دریافت کارت ورود به جلسه، کارنامه و پاسخنامه ی خود یادداشت نمایند و از فرم ثبت نام خود پرینت بگیرند.

رعایت نکات کلی در ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

از کلیه ی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی و پژوهشی D.Ph رشته های علوم پایه ی پزشکی، بهداشت و تخصصی، تعهد خاص یا عام براساس اعلام نیاز از یکی از دانشگاهها و با تشخیص کمیسیون تعهدات خاص وزارت متبوع اخذ میشود.

در صورتی که در هر مرحله از آزمون یا تحصیل، عدم واجد شرایط بودن داوطلب براساس مدارک ارسالی مشخص گردد، قبولی داوطلبا منتفی شده و داوطلب از شرکت در آزمون سال بعد محروم خواهد شد. هنچنین  داوطلبان دقت داشته باشند در صورت قبولی و پذیرش در دانشگاه، باید هنگام ثبت نام متعهد شوند دوره ی تحصیل را طی مدت تعیین شده به اتمام خواهند رساند.  دانشگاههای علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، ایران، زنجان، مازندران، انستیتو پاستور ایران و سازمان انتقال خون ایران هیچ گونه تعهدی در قبال ارائه خوابگاه به پذیرفته شدگان ندارند. درصورت وجود امکانات خوابگاهی با دانشجویان مساعدت خواهد شد.

داوطلبانی که قصد ثبت نام دکتری وزارت بهداشت را دارید برای اطلاع از زمان و شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط باسامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.منبع:مدارک لازم برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

 

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

 

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت: 15:48
برچسب‌ها : دکتری وزارت بهداشت,ثبت نام دکتری وزارت بهداشت,زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت,مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97,ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت97,مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :