ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

آیا متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 97 سراسری، آزاد،  پیام نور و غیر انتفاعی هستید؟

آزمون کارشناسی ارشد هر سال بصورت هماهنگ توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند قبل از ثبت نام باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را مطالعه نمایند، با توجه به پیچیده بودن مطالب دفترچه مشاوران سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد با ارئه کامل اطلاعات بصورت خلاصه  مراحل انجام ثبت نام را برای داوطلبان آسانتر کرده اند. بنابراین با مطالعه شرایط ثبت نام کارشناسی ارشدتوضیحات کامل در رابطه با ثبت نام را دراختیار شما عزیزان قرار می دهیم. همچنین در صورت وارد نمودن اطلاعات اشتباه داوطلبان در هر مرحله از پذیرش که باشند از تحصیل در رشته مورد نظر خود محروم خواهند شد بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال و برخوردن به مشکل در مراحل ثبت نام با سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد در ارتباط باشید.

 

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد 97- 98

داوطلبان برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش وارد شده و بعد از خرید کارت اعتباری در زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام خود نمایند، بنابراین متقاضیان ثبت نام کارشناسی ارشد 97 – 98 می توانند با خرید کارت اعتباری برای رشته های اصلی و رشته های شناور و خرید کارت اعتباری دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی در کلیه دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد و موسسات و دانشگاه های آموزش عالی از جمله دانشگاه های دولتی ، پردیس های خودگردان، شرکت نمایند، با توجه به ادقام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد داوطلبان برای شرکت در دوره های با آزمون کارشناسی ارشد باید از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند وارد دانشگاه شوند.

 

 
 

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 
 
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 97

ثبت نام کارشناسی ارشد بصورت اینترنتی بوده و زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97از 16 اذر ماه آغاز شده تا 22 آذر ماه ادامه دارد همچنین طبق سال های گذشته سازمان سنجش هر سال فرصتی را برای آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام جامانده اند در نظر می گیرد. همچنی داوطلبانی اطلاعات ثبت نام خود را اشتباه وارد نمودند یا آن دسته از داوطلبانی که در حال تحصیل در دوره کارشناسی هستند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند سازمان سنجش در اردیبهشت ماه فرصتی را برای ویرایش اطلاعات در اختیار داوطلبان قرار می دهد. همانطور که در ابتدا توضیح دادیم در عدم ویرایش و درج اطلاعات نادرست در هر مرحله از ثبت نام و پذیرش که باشید، ثبت نام شما منتفی خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 97

 

سوال بسیاری از داوطلبان آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد می باشد. داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون ارشد 97 باید دارای شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی باشند. داوطلبان برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی معتبر خود را داشته باشند و آن دسته از داوطلبانی که هنورز فارغ التحصیل نشده اند و دانشجوی سال اخر دوره کارشناسی هستند باید میانگین تعدادد واحد های گذرانده شده را در فرم ثبت نام وارد نمایند. همچنین داوطلبانی که معدل کارشناسی ارشد کمتر از 12 باشد نمی توانند در کنکور کارشناسی ارشد 97 شرکت نمایند. بنابراین اطلاع از نحوه نوشتن معدل کارشناسی در ثبت نام  کارشناسی ارشد از اهمیت زیادی برخوردار است با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله می توانید اطلاعات لازم را در رابطه با نوشتن معدل کارشناسی در ثبت نام ارشد بدست آوردی.
 
 
 

 

نویسنده : sara بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 14:17
برچسب‌ها : کارشناسی ارشد,ثبت نام کارشناسی ارشد,زمان ثبت نام کارشناسی ارشد,ثبت نام ارشد 97,شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد,سایت ثبت نام کارشناسی ارشد,نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :