زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا از زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98 و از نحوه ثبت نام دانشگاه ... با عنوان : زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98 بخوانید :

آیا از زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98  و از نحوه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش  97-98 اطلاع دارید ؟

آیا دانشگاه افسری ارتش تنها از طریق کنکور سراسری  اقدام به پذیرش دانشجو میکند یا  برای جذب دانشجو آزمون جداگانه ای را برگزار می کند ؟

با توجه به سوالات بسیار شما متقاضیان در رابطه با دانشگاه افسری ارتش در این اطلاعیه به توضیح زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98 و اطلاع از نحوه پذیرش دانشگاه افسری ارتش در سال 97 – 98 پرداخته شده است. پس تا پایان اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایید.

دانشگاه افسری ناجا  به دو روش یکی ثبت نام از طریق فراخوان و دیگر ثبت نام دانشگاه افسری با شرکت در کنکور سراسری اقدام به پذیرش دانشجو میکند.

بنابراین با توجه به پذیرش دانشگاه افسری ارتش  به دوروش یکی در هنگام ثبت نام کنکور سراسری 97 و دیگری از طریق فراخوان در ادامه به توضیح زمان دقیق ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می پردازیم در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش  اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 
 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


 

زمان ثبت نام در آزمون دانشگاه افسری 97 – 98

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش از طریق کنکور سراسری 98 در بهمن ماه و زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش از طریق فراخوان از اوایل آبان آغاز و تا اواسط آبان ماه ادامه می یابد. داوطلبان هنگام ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98 باید نزدیک ترین محل برگزاری آزمون به محل سکونت خود را در سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران انتخاب نمایند. بعد از انجام مراحلثبت نام دانشگاه افسری ارتش برای شرکت در آزمون باید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش نمایید. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 - 98

 

 

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98

با توجه به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی و هوایی هر ساله برای جذب دانشجویان به دو روش اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. بنابراین داوطلبان جهت تحصیل در دانشگاه های افسری امام علی، خاتم الانبیا و دانشگاه هوایی شهید ستاری و علوم دریایی امام خمینی و فارابی داوطلبان با داشتن شرایط تحصیل که در ادامه ذکر میکنیم یم توانند به ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش نمایند.

1- داشتن تابعیت ایرانی،  اعتقاد و التزام به دین مبین اسلام، ایمان به انقلاب و جمهوری اسلامی و اعتقاد و التزام به ولایت فقیه
2- عدم سوءسابقه کیفری و محکومیت هایی مانند اقدام علیه امنیت ملی و انقلاب، فرزندان شاهد، ایثارگر و جانبازان از کار افتاده از شرایط سنی و معدل معاف هستند.
3-نداشتن عضویت و هواداری از احزاب و گروه های سیاسی، حداکثر سن، 20 سال برای خلبانی، عدم معروف بودن به داشتن فساد اخلاقی طبق ضوابط گزینش
4- حداقل سن 16 و حداکثر 23 سال و در صورتی که داوطلب به خدمت سربازی رفته باشد مدت خدمت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.
5- داشتن سلامت جسمی و روانی طبق ضوابط و معاینات استخدام


منبع:زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98

"دانشگاه افسری ارتش,ثبت نام دانشگاه افسری ارتش,زمان ثبت نام دانشگاه افسری 97,سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97,شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش,...
نویسنده : sara بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397 ساعت: 12:41

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :