قیمت خرید سربازی برای غایبان در سال 97 جدول قیمت خرید

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا جز آن دسته از داوطلبانی هستید که تا به حال به سربازی نرفته اید و اکنون قصد خرید خدمت سربازی... با عنوان : قیمت خرید سربازی برای غایبان در سال 97 جدول قیمت خرید بخوانید :

آیا جز آن دسته از داوطلبانی هستید که تا به حال به سربازی نرفته اید و اکنون قصد خرید خدمت سربازی 97 را دارید اما از قیمت خرید خدمت سربازی در سال 97 برای مقاطع مختلف تحصیلی اطلاع ندارید؟

با توجه به سوالات بسیار شما، در این اطلاعیه به معرفی نحوه خرید خدمت سربازی برای غایبان در سال 97 و قیمت خدمت سربازی در سال 97 پرداخته شده بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را در رابطه بانحوه خرید خدمت سربازی 97 ، شرایط خرید خدمت سربازی در سال 97 دریافت نمایید.

لینک مرتبط:

مدارک لازم برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر 97 – 98

مدت خدمت سربازی در سال 97

نحوه دریافت کد وضعیت نظام وظیفه 97 کارشناسی- کارشناسی ارشد

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

 

جهت مشاوره در زمینه قیمت خرید سربازی برای غایبان در سال 97 جدول قیمت خرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

اطلاعیه قیمت خرید خدمت سربازی در سال 97 – 98 

کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند، می توانند اقدام بهخرید خدمت سربازی در سال 97 ، با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به‌صورت نقد و اقساطی کـه تـا پایـان سـال 1397 تسـویه می‌شود، از شرکت در خدمت سربازی معاف شوند.

به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه و مدت غیبت بیش از شش ماه، یکسال محسوب می‌شود. البته برای مشمولان متاهل، پنج درصد و برای مشمولان دارای فرزند نیز به ازای هر فرزند، پنج درصد از مجموع مبلغ جریمه کسر می‌شود. علاوه براین، مشمولان غایبی که به‌صورت اقساطی و یا نقدی برای صدور کارت پایان خدمت اقدام کرده‌اند، می‌توانند گواهینامه رانندگی اخذ کنند. همچنین فرزندان ایثارگران مشمول ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی علاوه بر امتیاز مذکور در این ماده مشروط به عدم غیبت آنها و نیز انجام خدمت وظیفه عمومی پدر آنان با هر مقطع تحصیلی، مشمول ردیف اول جدول (جریمه مشمول افراد دارای مدرک زیر دیپلم) با اعمال ۵۰ درصد تخفیف می‌شوند. مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی نیز از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوند.

قیمت خرید خدمت سربازی در سال 97

میزان جریمه مشمولان غایب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه برای افراد زیردیپلم، ۱۰ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک دیپلم ۱۵ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک لیسانس ۲۰ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک فوق دیپلم ۲۵ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس ۳۰ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک دکترای عمومی علوم پزشکی ۳۵ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک دکترای تخصصی غیرعلوم پزشکی ۴۰ میلیون تومان و برای افراد دارای مدرک دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که به نسبت قانون بودجه سال گذشته تغییری نداشته است.

همچنین مصوب شد تا قیمت خرید خدمت سربازی 97 برای افراد دارای مدارک تحصیلی زیر دیپلم، دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس دو برابر شده و قیمت خرید خدمت سربازی افراد دارای مدارک فوق لیسانس تا دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر سه برابر شود.

 

منبع:قیمت خرید سربازی برای غایبان در سال 97 جدول قیمت خرید

"خرید خدمت سربازی ,خرید خدمت سربازی 97,قیمت خرید سربازی 97,قیمت خرید سربازی 97,شرایط خرید سربازی در سال 97,شرایط خرید خدمت سربازی,خرید سربازی بدون غیبت 97,قیمت خرید سربازی بدون غیبت,خرید سربازی در بودجه 97,خرید سربازی برای مشمولین بدون غیبت,خرید سربازی با 6 سال غیبت,مهلت خرید سربازی,...
نویسنده : sara بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:16

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :