با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟ آیا می دانید با رتبه 3000 در چه رشته و دانشگاهی می توان... با عنوان : با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟ بخوانید :

با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟ آیا می دانید با رتبه 3000 در چه رشته و دانشگاهی می توانید تحصیل کنید؟

آیا با کسب رتبه 3000 نا امید شده و قصد انتخاب رشته ندارید ؟ و یا می خواهید بدانید با رتبه 3000 ریاضی شانس قبولی در چه رشته و دانشگاهی را دارید؟

به دلیل رقابت زیاد بین داوطلبان گروه ریاضی، اکثر داوطلبان بعد از شرکت در کنکور و دریافت نتایج کنکور ریاضی، با توجه به رتبه و ترازی که کسب کرده اند،  به دنبال آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی هستند که با رتبه 3000 می توانند در آن قبول شوند. با توجه به اینکه انتخاب رشته با رتبه 3000 در کنکور ریاضی بسیار حساس است، داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند، تا با اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و اطلاع از تراز آخرین فردی که در سال گذشته در رشته انتخابی شما قبول شده است انتخاب خود را انجام دهند.

سوالات بسیار دیگری هستند، که همواره شما داوطلبان و کنکوری ها می خواهید بدانید، که با داشتن رتبه های مختلف در چه دانشگاه و رشته های قبول خواهید شد، با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟  در این مقاله کارنامه قبولی با رتبه 3000 را در اختیار شما قرار می دهیم، این کارنامه شامل رتبه کشور و رتبه در سهمیه و سهمیه مناطق و رشته و دانشگاهی که با رتبه 3000 ریاضی قبول شده اند می باشد.

اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد نحوه انتخاب رشته درست می باشد، چرا که با انتخاب درست با رتبه 3000 ریاضی می توان در بهترین رشته ها قبول شد. اما اگر انتخاب نادرستی داشته باشید ممکن است فرصت خود را برای قبولی در بهترین رشته ها از دست بدهید. در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با درصد لازم برای قبولی در رشته های ریاضی مد نظر خود و دانشگاهی که می خواهید قبول شوید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشوم ؟ با رتبه پنجاه هزار کجا قبول میشم 

همونطور که گفتیم در این مقاله توضیحات کلی در رابطه با کارنامه داوطلبانی که در سال 96 با رتبه 3000 قبول شده اند و انتخاب رشته با رتبه 3000 انجام داده اند را دراختیار شما قرار می دهیم که در این کارنامه به ترتیب از سمت راست شامل رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، سهمیه در منطقه، جنسیت و شهر و رشته قبولی می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید.

با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشوم 

با رتبه 10000 انسانی کجا قبول میشم ؟

 راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

با رتبه 50000 تجربی کجا قبول میشم ؟ جهت مشاوره در زمینه با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
 

نحوه  انتخاب رشته با رتبه 3000 صحیح کنکور سراسری 97 – با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشوم ؟

با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

رتبه 3000 برای داوطلبان گروه ریاضی رتبه خوبی می باشد، اما نحوه درست انتخاب رشته با رتبه 3000 از اهمیت زیادی برخوردار است در ادامه توضیحات کلی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم.

با توجه به برگزاری کنکور سراسری و آزاد باهم، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد بصورت جداگانه انجام می شود و داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند. داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانند 150 کد رشته محل را انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند می توانند 20 کد رشته را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایید.

بنابراین شما داوطلبان با مطالعه دفترچه بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود تمام رشته های که به آن علاقمند هستید را، بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود انتخاب و یاداشت نمایید. و انتخاب های خود را به سه دسته خوشبینانه، معقول  و بدبینانه تقسیم بندی کنید.  براساس اولویت علاقه و با دقت کد های مورد نظر را در لیست وارد نمایید.  اما آنچه که قبل از هرکاری به شما پیشنهاد میکنیم، اطلاع از بازار کار و محل دانشگاه، هزینه رفت و آمد در صورتی که در شهر دیگه ای باشد همه و همه را درنظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید. در هر کدام از مراحل انتخاب رشته برای آگاهی از تراز و رتبه لازم و هر سوالی که داشتید بدون اتلاف وقت از هر کجای کشور پاسخ سوالات خود را از طریق از ارتباط با سامانه دریافت نمایید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با اینکه  با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟ و با رتبه 3000 کجا قبول میشم ؟ می توانید از طریق ارتباط با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ ریز ترین سوال خود را در این رابطه دریافت نمایید.


منبع:با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

"با رتبه 3000 کجا قبول میشم,با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشم,با رتبه 3000 ریاضی کجا قبول میشوم,انتخاب رشته با رتبه 3000,با رتبه پنجاه هزار کجا قبول میشم,لیست رشته های ریاضی,با چه رتبه ای چه دانشگاهی قبول میشیم,...
نویسنده : sara بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397 ساعت: 12:30

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :