رتبه لازم برای تربیت معلم

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا از رتبه لازم برای تربیت معلم 97 اطلاع دارید ؟ در صورتی که جز متقاضیانی هستید که می... با عنوان : رتبه لازم برای تربیت معلم بخوانید :

آیا از رتبه لازم برای تربیت معلم 97  اطلاع دارید ؟

در صورتی که جز متقاضیانی هستید که می خواهید در دانشگاه تربیت معلم تحصیل نمایید و بدنبال آگاهی رتبه لازم برای تریت معلم 97 هستید، می توانید بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط با سامانه از تراز و رتبه لازم برای تربیت معلم 97 باخبر شوید.

به دلیل فراهم بودن شرایط کاری متقاضیان دانشگاه تربیت معلم ، اکثر داوطلبان به دنبال آگاهی از رتبه لازم برای قبولی در تربیت معلم 97  هستند.

با توجه به اینکه پذیرش در دانشگاه فرهنگیان  بصورت بومی می باشد بنابراین ، رتبه لازم برای قبولی تربیت معلم 97 تحت تاثیر سهمیه بومی گزینی می باشد و و سهمیه بومی گزینی هر استان برای پذیرش دانشجو در دانشگاه تربیت معلم بصورت مجزا و جداگانه می باشد. هر داوطلب با توجه به دفترچه باید کد رشته مربوط به دانشگاه محل زندگی خود را انتخاب نماید و این دلیل بر اهمیت انتخاب رشته تربیت معلم بر اساس بومی گزینی می باشد.

با توجه به اینکه قبولی در تربیت معلم یا همان دانشگاه فرهنگیان دارای دو مرحله می باشددر صورت کسب رتبه لازم برای تربیت معلم 97 ، داوطلب باید بعد از قبولی برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان خود را آماده نمایید. در ادامه توضیحات کامل در رابطه با نحوه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و هر موردی که برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان به آن نیاز دارید را دراختیار شما قرار می دهیم. در صورت داشتن هرگونه ابهام می توانید از طریق ارتباط با سامانه می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

معرفی رتبه لازم برای قبولی تربیت معلم 97

 داوطلبانی که قصد ثبت نام و تحصیل درتربین معلم را دارند، توجه داشته باشند برای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان باید در کنکور سراسری  ثبت نام نمایند و در صورت کسب  تراز بالای 7000 در کارنامه ای که برای داوطلب صادر می شود، می توانند با انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان در الویت اول می توانند، در صورت داشتن شرایط لازم در دانشگاه فرهنگیان تحصیل نمایند. با توجه به اینکه تراز لازم برای پذیرش دانشگاه تربیت معلم هر سال تغییر می کند، برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی تربیت معلم 97  می توانید از طریق ارتباط با سامانه در کمترین زمان ممکن اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

شرط سنی داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 22 سال تمام تغییر کرد.  بنابراین در صورت کسب تراز بالای 6500 و معدل کل دیپلم بالای 15 می توانند در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند.

در صورت داشتن سوال در رابطه با رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه تربیت معلم و دیگر رشته های آموزشی، می توانید اطلاعات لازم را از طریق ارتباط با با کلیک بر روی لینک آبی دریافت نمایید.

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98 (تربیت معلم)

شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

تمدید تاریخ ثبت نام آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان 97 – 98

سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 97 – 98

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای تربیت معلم 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 


 

 

رشته های دانشگاه تربیت معلم 97

داوطلبان در 5 گروه آزمایشی به نام های ریاضی فیزیک، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی در دانشگاه فرهنگیان می توانند انتخاب خود را انجام دهند.  رشته های معرفی شده در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در هر کدام از این گروه های آزمایشی متفاوت است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

منبع:رتبه لازم برای تربیت معلم  

رتبه لازم برای قبولی تربیت معلم ,رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان,ثبت نام دانشگاه تربیت معلم,رتبه لازم برای تربیت معلم تجربی,رتبه لازم برای تربیت معلم 97,رتبه لازم برای تربیت معلم رشته انسانی,شرایط تربیت معلم 97,رتبه قبولی تربیت معلم منطقه 3,دروس لازم برای قبولی در تربیت معلم,رتبه لازم برای دبیری,کارنامه قبولی تربیت معلم,...
نویسنده : sara بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:30

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :