دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 / لینک دانلود انتخاب رشته دکتری

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا نتایج دکتری 97 دانشگاه آزاد را دریافت کرده اید و بدنبال دریافت دانلود دفترچه انتخاب رشته دک... با عنوان : دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 / لینک دانلود انتخاب رشته دکتری بخوانید :

آیا نتایج دکتری 97 دانشگاه آزاد را دریافت کرده اید و بدنبال دریافت دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97-98  هستید؟

با توجه به اینکه انتخاب رشته دکتری 97 سراسری و آزاد بصوت جداگانه می باشد، بنابراین کد انتخاب رشته و نحوه پر کردن فرم انتخاب رشته دکتری سراسری  و آزاد بصورت جداگانه می باشد. در این مقاله لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 و نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد  97-98 به طور کلی در اختیار شما داوطلبان قرار خواهیم داد.  در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 

 

نحوه انتخاب رشته  دکتری دانشگاه آزاد 97 ( مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه 97 )

به منظور شرکت داوطلبان علاقمند به پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی کد شناسه انتخاب رشته توسط سازمان سنجش آموزش کشور در کارنامه اعلام نتایج اولیه درج شده است و داوطلبان براساس این شناسه می توانند نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد با توجه به نتایج درج شده در کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با مراجعه به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org ضمن مطالعه دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداکثر ۴۰ کدرشته/محل متناسب با کد مجموعه امتحانی خود اقدام کنند.

معرفی جهت مصاحبه منوط به کسب حدنصاب علمی لازم با توجه به رشته/محلهای انتخابی داوطلبان در اولویت های ۴۰ گانه و ظرفیت پذیرش رشته/محلهای انتخابی خواهد بود.

دانشگاه آزاد پس از پایان مهلت مقرر برای انتخاب رشته نتایج داوطلبان حائز شرایط برای شرکت در مرحله ارزیابی مصاحبه تخصصی را اعلام خواهد کرد.

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته لازم است دعوت شدگان به مصا حبه تخصصی با مراجعه به سایت www.azmoon.org و انتخاب محلهای مصاحبه مورد نظر خود را، با واریز وجه مصاحبه به مبلغ ۸۰۰ هزار ریال (۸۰ هزار تومان) اعلام کنند.

 

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 بعد از اعلام نتایج اولیه در اردیبهشت ماه میباشد.

جهت ورود به دوره دکتری تخصصی معیارهای زیر صورت میگیرد :
1 – آزمون متمرکز (50 درصد)
2 – سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (20 درصد)
3 – مصاحبه علمی و سنجش عملی (30 درصد)

 

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97  ( مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه 97 )

عدم مراجعه به سامانه به منظور انتخـاب رشـته در دانشگاه آزاد اسلامی در موعد مقرر و مطابق اطلاعیه هـای صادره به منزله انصراف از پذیرش در دانشـگاه آزاد اسـلامی بوده و پس از انقضای مهلت مقـرر امکـان انتخـاب رشـته و معرفی جهت مصاحبه در دانشگاه آزاد اسـلامی تحـت هـیچ شرایطی وجود نخواهد داشت. معرفی جهت مصاحبه منوط به کسب حدنصاب علمی لازم با توجه به رشته/محلهـای انتخـابی داوطلبـان در اولویتهای 40 گانه و ظرفیت پذیرش رشته/محلهای انتخابی خواهد بود.

نحوه پذیرش دانشجویان در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی پس از پایان مهلت مقرر بـرای انتخاب رشته نتایج داوطلبان حائز شـرایط بـرای شـرکت در مرحله ارزیابی تخصصی را با انتشار اطلاعیهای اعلام خواهـد نمود.

 

لینک مرتبط:

 سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97-98

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 

شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

 

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 / لینک دانلود انتخاب رشته دکتری

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد,دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97,دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد, مهات انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد,...
نویسنده : sara بازدید : 2 تاريخ : شنبه 15 ارديبهشت 1397 ساعت: 12:36

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :