رشته های بدون کنکور تجربی 97 – 98

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا از رشته های بدون کنکور تجربی اطلاع دارید ؟ آیا از بهترین رشته های تجربی و... با عنوان : رشته های بدون کنکور تجربی 97 – 98 بخوانید :

آیا از رشته های بدون کنکور تجربی اطلاع دارید ؟

آیا از بهترین رشته های تجربی و شهریه تحصیل در رشته های تجربی اطلاع دارید ؟

آی از بازار کار رشته تجربی اطلاع دارید؟ آیا از رشته های پزشکی بدون کنکور تجربی اطلاع دارید؟

به دلیل رقابت بسیار زیاد بین متقاضیان کنکور تجربی اکثر داوطلبان بدنبال اطلاع از لیست رشته های تجربی و بخصوص اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور تجربی در سال 97 -9 8 هستند، همچنین داوطلبان می توانند در مقطع کاردانی در رشته های پزشکی بصورت بدون کنکور تجربی 97 هم تحصیل نمایند.

بنابراین در صورتی که قصد تحصیل در رشته های گروه تجربی بر اساس سوابق تحصیلی یا همان بصورت بدون کنکور را دارید، برای اطلاع از لیست رشته های گروه تجربی 97 و رشته های بدون کنکور تجربی 97 می توانید بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با بازار کار رشته های تجربی و شهریه تحصیل در لیست رشته های تجربی بدون کنکور از طریق ارتبا با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور تجربی97 – 98

با توجه به امکاناتی که دانشگاه ها در اختیار متقاضیان قرار داده اند، دانش آموزان رشته تجربی می توانند بصورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به تحصیل در رشته های تجربی نمایند. رشته های بدون کنکور تجربی 97 شامل رشته های غیر پزشکی بوده که بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو میکنند. در ادامه لیست رشته های تجربی بدون کنکور را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

علوم و مهندسی جنگل
علوم و مهندسی خاک
اقتصاد کشاورزی
مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
کاردانی تکنولوژی تولیدات دامی
کاردانی تولید و بهره برداری ازگیاهان دارویی و معطر
زمین شناسی
ترویج و آموزش کشاورزی پایدار
علوم و مهندسی شیلات
علوم و مهندسی باغبانی
زیست شناسی
زیست شناسی جانوری
زیست شناسی دریا
اقیانوس شناسی
علوم و مهندسی صنایع غذایی (کشاورزی)
کاردانی تولید و فرآوری خرما
کاردانی تکنولوژی مرتع و آبخیزداری
کاردانی شیمی آزمایشگاهی
مهندسی صنایع مبلمان
مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی
گیاه پزشکی
علوم و مهندسی محیط زیست
مهندسی علوم دامی
مهندسی طبیعت
زیست شناسی گیاهی
شیمی محض
مهندسی فضای سبز
شیمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور پزشکی  97 

متقاضیان می توانند در رشته های پزشکی در مقطع کاردانی بصورت بدون کنکور  هم تحصیل نمایند. گروه دیگری از رشته های بدون کنکور تجربی، رشته های مربوط به گروه پزشکی هستند که در دانشگاه های علوم پزشکی تدریس می شوند. این رشته ها که در مقطع کاردانی بوده و به صورت نیمه متمرکز پذیرش دارند، در ادامه لیست رشته های پزشکی بدن کنکور را در اختیار شما قرار می دهیم.

کاردانی بهداشت عمومی
کاردانی بهداشت حرفه ای
کاردانی اتاق عمل
علوم آزمایشگاهی
کاردانی مامایی
کاردانی هوشبری
کاردانی تکنولوژی رادیولوژی دهان فک و صورت،
کاردانی بهداشت محیط
کاردانی بهداشت عمومی
کاردانی تکنسین سلامت دهان
بهداشت خانواده،- مبارزه با بیماری ها
روانشناسی
 
 
 
 
 
 
 

همچنین داولطبان گروه تجربی می توانند در برخی رشته های گروه ریاضی نیز بصورت بدون کنکور در دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی و پیام نور عمدتا صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، تحصیل نمایند.

حسابداری،  مدیریت امور بانکی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت جهانگردی، مدیریت بیمه، مدیریت مالی

بهترین رشته های گروه تجربی

هر داوطلب در دوران دبیرستان یا همان دوران متوسطه با انتخاب گروه تجربی، بدنبال اطلاع از رشته های پر درآمد گروه تجربی و رتبه لازم برای قبولی در رشته های گروه تجربی می باشند. اولین و مهم ترین معیار انتخاب برای داوطلبان علاقه هر داوطلب می باشد،  چرا که از نظر اولویت بندی افراد با هم بسیار متفاوت می باشند. بنابراین یکی از معیارهای اصلی علاقه شماست، با اطلاع از علایق خود می توانید تصمیم بگیرید در چه رشته و چه دانشگاهی در گروه تجربی قصد ادامه تحصیل را دارید و رتبه لازم برای قبولی آن را یافته و یا از شرایط قبولی بر اساس سوابق تحصیلی و شهریه تحصیل در رشته دلخواه خود باخبر شوید. در این راه می توانید از راهنمایی های سامانه ثبت نام کنکور کمک بگیرید.

بازار کار رشته تجربی 

بازار کار یکی دیگر از اصلی ترین مورادی هست که داوطلبان در انتخاب رشته به آن دقت میکنند، با توجه به اینکه بازارکار در شهرهای مختلف کشور و تقاضا برای این شغل ها در شهرهای مختلف متفاوت است. پیشنهاد میکنیم برای انتخاب هر رشته ای همه ی جوانب آن را در نظر بگیرید.به عنوام مثال  بازارکار رشته هایی مانند پزشکی و دندانپزشکی از رشته هایی از جمله دامپزشکی بهتر است. اما مشکلات دیگری مثل تاسیس مطب و اشباح این رشته ها در شهر های بزرگ نیز وجود دارد.  همچنین بازارکار پرستاری از بسیاری از رشته های پیراپزشکی وضعیت بهتری دارد.

پس اطلاع از بازارکار رشته های پرطرفدار تجربی در هر شهر از اهمیت زیادی برخوردار است و هر داوطلب قبل از انتخاب رشته باید تمام نکات رشته ی انتخابی خود را در نظر بگیرد، و اقدام به انتخاب رشته نمایید.

لینک مرتبط :

با رتبه 3000 تجربی کجا قبول میشم ؟

لیست رشته های با کنکور گروه تجربی دانشگاه آزاد

لیست رشته های پرطرفدار کنکور تجربی 

رتبه قبولی دانشگاه آزاد 97-98 پزشکی و پیرا پزشکی

ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97 ( پیراپزشکی)
م
نبع:رشته های بدون کنکور تجربی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه رشته های بدون کنکور تجربی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته های بدون کنکور تجربی,لیست رشته های بدون کنکور تجربی,رشته های بدون کنکور تجربی 97,رشته های تجربی بدون کنکور,لیست رشته های پزشکی بدون کنکور,رشته هی بدون کنکور پزشکی 97,لیست رشته های تجربی بدون کنکور,رشته های پزشکی بدون کنکور"/>,...
نویسنده : sara بازدید : 8 تاريخ : شنبه 15 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:00

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :