برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا جز متقاضیانی هستید که می خواهید در رشته داروسازی تحصیل نمایید و می خواهید بدانیدبرای قبولی در رش... با عنوان : برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد ؟ بخوانید :

آیا جز متقاضیانی هستید که می خواهید در رشته داروسازی تحصیل نمایید و می خواهید بدانیدبرای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد ؟

با چه رتبه ای می توان در رشته داروسازی تحصیل کرد؟ آیا از آخرین رتبه قبولی داورسازی دانشگاه بین الملل اطلاع دارید ؟

با توجه به سوالات بسیار شما کنکوری ها در رابطه با نحوه قبولی در رشته داروسازی و اینکه برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد در ادامه به معرفی رشته های داروسازیو  لیست رشته های مجازی داروسازی خواهیم پرداخت ؟

علاقمندان به تحصیل در رشته داروسازی که از شرایط تحصیل دررشته داروسازی و تغییر رشته و وارد شدن به این رشته اطلاع ندارند جهت آگاهی از لیست رشته های مجاز برای داروسازی و آگاهی از نحوه تغییر رشته از شیمی به داروسازی او هر سوالی که در رابطه با نحوه قبولی در رشته داروسازی را دارند بعد از مطالعه اطلاعیه می توانند از طریق ارتباط با سامانه دریافت نمایند.

آیا میدانستید با رتبه 20000 میتوان رشته شیمی دارویی قبول شده و از طریق این رشته در آزمون تخصصی داروسازی شرکت کرد؟!! یعنی سرنوشت شما با رتبه 200 کنکور که داروسازی خونده تفاوتی نداره چون اون هم در نهایت باید بعد از اتمام تحصیلاتش تو این آزمون شرکت کنه.

رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی  97 – 98

همانطور که توضیح دادیم به دلیل بازار کار رشته داروسازی و طولانی نبودن مدت تحصیل نسبت به رشته های پزشکی دیگر و بسیاری از موارد که علاقه خود داوطلبا از مهم ترین ان ها می باشد، اغلب داوطلبان بدنبال اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی  در سال 97 – 98 و شرایط پذیرش در پردیس خودگردان دانشگاه ها می باشند. در ادامه اطلاعات را دراختیار شما عزیزان قرار می دهیم در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط باسامانه می توانید از جزئی ترین اطلاعات در رابطه با برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد باخبر شوید.

رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی 97-98 دانشگاه آزاد و سراسری

شرایط تغییر رشته از شیمی به داروسازی

چگونه تراز خود را بالا ببریم؟  راه های افزایش تراز کنکور

با رتبه 1000 تجربی کجا قبول میشم ؟

 

رشته های مجاز برای ارشد داروسازی 97 – 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد شیمی دارویی کنکور سراسری وزارت بهداشت به شرح زیر اعلام می گردد:

کارشناسی رشته های داروسازی ، کلیه گرایش های شیمی ، دبیری شیمی ، شیمی محض و کاربردی ، بیوشیمی و علوم آزمایشگاهی

نوع دانشگاه (دولتی یا آزاد یا پیام نور و … بودن) در ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت مهم نیست.

معدل لیسانس در کنکور کارشناسی ارشد شیمی دارویی ، هنگان ثبت نام برای این آزمون تاثیری ندارد و لی در هنگان اعلام نتایج آزمون ارشد شیمی دارویی و سایر رشته های وزارت بهداشت تنها در صورتی که نمره کل دو نفر با هم یکسان شد معدل بالاتر در رتبه بندی این دو فرد تاثیر خواهد داشت.

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با نحوه قبولی و شرایط پذیرش در رشته داروسازی و آگاهی از لیست رشته های مجاز برای رشته داروسازی با سامانه ثبت نام در ارتباط باشید.

 

رشته زیست مواد دارویی

دکتری عمومی پزشکی، دکتری عمومی دندانپزشکی، دکتری عمومی داروسازی، دکتری عمومی دامپزشکی و یا دارا بودن کارشناسی ارشد در یکی از رشته های زیست فناوری پزشکی، نانوفناوری پزشکی، پلیمر، زیست شناسی سلولی ملکولی، فیزیک پزشکی، بیوفیزیک و بیوشیمی بالینی، بیوفیزیک و بیوشیمی، شیمی باگرایش های شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی فیزیک، مهندسی شیمی، مهندسی داروسازی و مهندسی پزشکی و نیز مهندسی بافت و زیست مواد (در صورت پذیرش پیشنهاد از طرف دبیر محترم اموزش تخصصی داروسازی)

برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی و اینکه برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد ؟ بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط باسامانه از هر کجای کشور می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


منبع:برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد ؟

 

جهت مشاوره در زمینه برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد ؟

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای قبولی در رشته داروسازی چه باید کرد,رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد,رتبه لازم برای رشته داروسازی,قبول شدن در رشته داروسازی,آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 96,کارنامه قبولی داروسازی,رتبه رشته داروسازی,رتبه قبولی داروسازی دانشگاه بین الملل,...
نویسنده : sara بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 ساعت: 11:51

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :