تاریخ برگزاری کنکور زبان 97 – 98

ساخت وبلاگ
چکیده : داوطلبان دقت داشته باشند که تاریخ برگزاری کنکور ریاضی 97، کنکور هنر و زمان برگزاری کنکور زبان... با عنوان : تاریخ برگزاری کنکور زبان 97 – 98 بخوانید :

داوطلبان دقت داشته باشند که تاریخ برگزاری کنکور ریاضی 97، کنکور هنر و زمان برگزاری کنکور زبان 97 در یک روز و همچنین زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی 97 و کنکور زبان هم در یک روز دیگر می باشد. داوطلبان به این نکته دقت داشته باشند برای اطلاع از  محل برگزاری آزمون زبان و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور زبان 97 باید یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور زباناقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند.

اطلاع از تاریخ برگزاری کنکور زبان 97 – 98

اطلاع از زمان برگزاری کنکور سراسری زبان  97

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکر سراسری 97

به دلیل شروع ماه مبارک رمضان در خرداد ماه، کنکور سراسری زبان 97 در نیمه تیرماه برگزار می شود،اما از سال آینده کنکور به روال سابق باز می‌گردد و در همان اوایل تیرماه برگزار می‌شود.

بنابراین داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری 97 برای شرکت در رشته های با آزمون شده اند، اطلاع از تاریخ دقیق برگزاری کنکور زبان 97 برای این داوطلبان اهمیت زیادی دارد. همچنین داوطلبان قبل از شرکت در کنکور سراسری  باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97 خود اقدام نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های بدون کنکور گروه زبان را دارند و در ثبت نام کنکور سراسری  97 گروه زبان شرکت نکرده اند می توانند در زمان انتخاب رشته با خرید کارت اعتباری فرصت خود را برای شرکت در انتخاب رشته کنکور زبان امتحان نمایند.

 

متقاضیانی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور زبان را دارند به این نکته توجه داشته باشند که کنکور زبان در کنار کنکور هنر ، گروه های آزمایشی شناور کنکور سراسری را تشکیل می دهند. داوطلبان کنکور سراسری می توانند در کنار یکی از سه گروه آزمایشی اصلی ریاضی ، تجربی و انسانی ، یکی یا هر دو گروه آزمایشی زبان و هنر را نیز به برای شرکت در کنکور انتخاب نمایند.

 

 

 

 

زمان برگزاری کنکور زبان  97

زمان برگزاری کنور زبان همراه با کنکور تجربی در تیرماه می باشد. در صورت برگزاری کنکور زبان 97 در نوبت صبح، تا ساعت 7.30 درب حوزه های امتحانی بسته می شود. بنابراین نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون زبان 97 داوطلبان باید در محل برگزاری آزمون حضور پیدا کنند.

متقاضیان شرکت در کنکور زبان و دیگر گروه های آزمایشی سال 97 دقت داشته باشند، ملاک برای تاثیر سوابق تحصیلی نمرات امتحانات نهایی است. با توجه به اینکه نظام پیش دانشگاهی هنوز یک سال دیگر هم برقرار است سال آینده نیز نمرات این گروه از دانش آموزان تاثیر خواهد داشت. اما قطعی یا مثبت بودن تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری، شهریورماه اعلام می‌شود.

برای اطلاع از نحوه اعمال نمره در کنکور سراسری 97 می توانید از طریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را از همین درگاه از طریق ارتباط تلفنی دریافت نمایید.

متقاضیان شرکت در کنکور زبان برای تحصیل در این رشته باید شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند.

1- دارا بودن مدرک دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی

2- نیازی به یکسان بودن گروه آزمایشی این دو مدرک نمی باشد، دانش آموزان با هر مدرکی می توانند در این گروه آزمایشی شرکت کنند.  داشتن مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) نیز برای شرکت در کنکور زبان 97 لازم است.

 

 

نحوه برگزاری کنکور سراسری 97 – 98

نکاتی که داوطلبان کنکور در زمان برگزاری کنکور سراسری زبان  97 می بایست به آن توجه نمایند.

  • اولین موضوع مهم به همراه داشتن دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 97 برای شرکت در جلسه کنکور سراسری 97 می باشد داوطلبین ملزم به ارائه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری97 و همچنین ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکسدار می باشند.
  • موضوع بعدی که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند این است که از آوردن وسایل اضافی مثل ماشین حساب، تلفن همراه، کیف و جزوه به جلسه کنکور سراسری خود داری کنند.

  • داوطلبان گرامی توجه داشته باشند برای حضور در کنکور سراسری97 علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 97 و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار چند مداد سیاه نرم پررنگ،مداد، مداد تراش، پاک کن و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشند.

  • داوطلبانی که در چند گروه آزمایشی شرکت کرده اند باید برای پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان برگزاری کنکور سراسری زبان  97 – 98 و هر سوال دیگر در رابطه با روند برگزاری کنکور 97 می توانید از طریق ارتباط باسامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

لینک مرتبط :

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

لیست رشته های بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی 

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97
منبع: تاریخ برگزاری کنکور زبان 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه تاریخ برگزاری کنکور زبان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 
"برگزاری کنکور زبان,زمان برگزاری کنکور زبان 97,تاریخ کنکور زبان 97,تاریخ برگزاری کنکور زبان ۹۷,تاریخ برگزاری کنکور سراسری 97,ثبت نام کنکور زبان 97,کنکور زبان چگونه است,نحوه برگزاری کنکور زبان,...
نویسنده : sara بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 ساعت: 12:25

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :