لیست دانشگاه های مجازی در ایران 97 – 98

ساخت وبلاگ
چکیده : انتشار لیست دانشگاه های مجازی ایران آیا متقاضی تحصیل در رشته های مجازی هستید اما از لیست دان... با عنوان : لیست دانشگاه های مجازی در ایران 97 – 98 بخوانید :

انتشار لیست دانشگاه های مجازی ایران

آیا متقاضی تحصیل در رشته های مجازی هستید اما از لیست دانشگاه های مجازی و شرایط ثبت نام در دانشگاه مجازی مطلع نیستید ؟

با توجه تعدد رشته های ارائه شده و در دانشگاه های و تعدد دانشگاه همجازی در ایران اغلب داوطلبان از لیست رشته های دانشگاه های مجازی در ایران اطلاع ندارند، بنابراین در صورتی که متقاضی ثبت نام در رشته های مجازی هستید، اطلاع از لیست دانشگاه های مجازی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در ادامه لیست دانشگاه های مجازی در ایران را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

با توجه به اینکه دروسی که در دوره های مجازی ارایه می شود، مانند دوره های حضوری است اما با این تفاوت که کتاب های رشته ه های مجازی ا اینترنتی است، اما درس های آزمایشگاهی دانشجویان دوره مجازی در دانشگاه و امتحان پایان ترم این دروس نیز به صورت حضوری برگزار می شود.

برای اطلاع از نحوه تدریس و نحوه دریافت مدرک رشته های مجازی دانشگاه ها  و هر سوالی که داشتید می توانید از طریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت و از زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه های مجازی ارائه شده مطلع شوید. چراکه پذیرش در این دانشگاه های توسط سازمان سنجش بوده و در برخی دانشگاهها در زمان فراخوان می توانید اقدام به ثبت نام نمایید. هدف سامانه بهبود روند ثبت نام شما در رشته های مجازی این دانشگاه ها می باشد.

 

 

معرفی لیست دانشگاه های مجازی در سال 97 – 98

در صورتی که متقاضی تحصیل در رشته های مجازی هستید در ادامه لیست دانشگاه های مجازی ایران را دراختیار شما عزیزان قرار می دهیم که رشته های ارائه شده در هرکدام متفاوت و در هر سال ممکن است رشته های جدید به این لیست اضافه شود بنابراین بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

اعتبار اینترنی برای دانشجویان توسط دانشگاه به صورت رایگان قرار می گیرد، انشجویان برای ورود به سیستم الکترونیکی دانشگاه دارای رمز عبور و ایمیل ویژه ای هستند که ممکن است در هر سال و یا هر درس تغییر کند. استاد نیز دارای لیست حضور و غیاب بوده و از حضور یا عدم حضور دانشجو آگاه است، همچنین در این سیستم ساعات تشکیل کلاس نیز مشخص شده است.

بنابراین برای دریافت اطلاعات از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه های مجازی و اطلاع از نحوه پذیرش در لیست ارائه و در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با لیست دانشگاه های مجازی ایرانمی توانید با سامانه در ارتباط باشید. 

برای دریافت اطلاعات روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی در سال 97 – 98

لیست رشته های دانشگاه مجازیمنبع:
لیست دانشگاه های مجازی در ایران 97 – 98

 

جهت مشاوره در زمینه لیست دانشگاه های مجازی در ایران 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

"دانشگاههای مجازی,لیست دانشگاه های مجازی در ایران,معرفی دانشگاه های مجازی ایران,تحصیل آنلاین در ایران,دانشگاه مجازی کارشناسی,دانشگاه اینترنتی رایگان,...
نویسنده : sara بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:57

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :