زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

ساخت وبلاگ
چکیده : 04آغاز ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98 اکثر دانشگاه در برخی از رشته ها اقدام به... با عنوان : زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98 بخوانید :

04آغاز ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

اکثر دانشگاه در برخی از رشته ها اقدام به پذیرش دانشجو و تدریس بصورت مجازی می نمایند.

آیا از فراخوان دانشگاه ها برای زمان ثبت نام دانشگاه مجازی اطلاع ندارید ؟

آیا متقاضی تحصیل در رشته های دانشگاه مجازی هستید اما از نحوه و شرایط ثبت نام اطلاع ندارید؟

جذب دانشجو در رشته های مجازی دانشگاه ها در دوره های قبلی بر عهده خود دانشگاه ها و هماهنگی وزارت علوم بوده و دانشگاه ها بر اساس معیاری که برای جذب دانشجو داشتند اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مجازی میکردند. اما در حال حاضر نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه مجازی و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود، و زمان پذیرش و ثبت نام رشته های مجازی از سوی سازمان سنجش در زمان مشخصی تعیین شده و این آزمون همزمان با کنکور سراسری  برگزار نخواهد شد.

بلافاصله بعد از اعلام زمان فراخوان در همین مقاله به متقاضیان زمان ثبت نام دانشگاه مجازی 97- 98  اعلام خواهد شد.

 

نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی 97 -98

با توجه به اینکهاکثر دانشگاه ها اقدام ارائه رشته های مجازی کرده اند، هر دانشگاه به صورت منفرد و یا چند دانشگاه با همکاری یکدیگر آزمون مورد نظر را برگزار می کنند. اما برگزاری این آزمون از طریق سازمان سنجش کشور انجام خواهد شد. همچنین درس های ارائه شده در دوره های مجازی مانند دوره های حضوری می باشد.

 تفاوتی که دوره های مجازی با دوره های حضوری دارد، کتاب های آموزشی مجازی بصورت اینترنتی می باشد، اما درس های آزمایشگاهی دانشجویان دوره مجازی در دانشگاه و امتحان پایان ترم این دروس نیز به صورت حضوری برگزار می شود. در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی  از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

دانشجویان برای ورود به سیستم الکترونیکی دانشگاه دارای رمز عبور و ایمیل ویژه ای هستند که ممکن است در هر سال و یا هر درس تغییر کند. استاد نیز دارای لیست حضور و غیاب بوده و از حضور یا عدم حضور دانشجو آگاه است، همچنین در این سیستم ساعات تشکیل کلاس نیز مشخص شده است.


منبع:زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ثبت نام و تحصیل در رشته های دانسگاه مجازی و اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی از طریق ارتباط باسامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

"ثبت نام دانشگاه مجازی,زمان ثبت نام دانشگاه مجازی,مهلت ثبت نام دانشگاه مجازی,تاریخ ثبت نام دانشگاه مجازی 97-98,چگونه در دانشگاه مجازی ثبت نام کنیم,...
نویسنده : sara بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397 ساعت: 14:08

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :