شرایط خروج از کشور برگزیدگان آزمون سراسری ۹۷

ساخت وبلاگ
چکیده : اطلاعیه شرایط خروج از کشور نخبگان مشمول خدمت سربازی در سال ۹۷ – ۹۸ آیا جز دانشجوی... با عنوان : شرایط خروج از کشور برگزیدگان آزمون سراسری ۹۷ بخوانید :

اطلاعیه شرایط خروج از کشور نخبگان مشمول خدمت سربازی در سال ۹۷ – ۹۸

آیا جز دانشجویانی هستید که مشمول خدمت سربازی شده و قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید ؟

در صورتی که جز بنیاد نخبگان، برگزیدگان المپیادهای علمی، برگزیدگان از میان آزمون های سراسری، مخترعان و مکتشفان و دانش آموختگان برتر هستید و قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، می توانید با رعایت ضوابط و شرایط خروج از کشور نخبگان مشمول خدمت سربازی ۹۷ – ۹۸ اقداممات لازم را انجام دهید.

در صورت برز مشکل برای خروج از کشور نخبگان مشمول خدمت سربازی ۹۷ – ۹۸ می توانید از همین درگاه از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم از دریافت نمایید.

 

 

قانون خروج از کشور برگزیدگان آزمون سراسری ۹۷

شرایط خروج از کشور برگزیدگان از میان آزمون های سراسری
۱- ۱۰۰ نفر اول گروه ریاضی فیزک مقطع کارشناسی
۲-. ۵۰ نفر اول گروه علوم تجربی مقطع کارشناسی
۳- ۵۰ نفر اول گروه علوم انسانی مقطع کارشناسی
۴- ۲۰ نفر اول رشته های هنر

شرایط خروج از کشور مخترعان و مکتشفان ۹۷ – ۹۸

شرایط خروج از کشور مخترعان و مکتشفان ، آفرینندگان آثار بدیع و ارزنده ادبی و هنری
• برگزیدگان مسابقات و جشنوارهای علمی معتبر داخلی و خارجی از قبیل خوارزمی ، رازی
• برگزیدگان از میان مخترعان و مکتشفان ایرانی که اختراع و اکتشاف انان در مراجع ذیصلاح داخلی و خارجی به ثبت رسیده باشد
• برگزیدگان ازمیان آفرینندگان آثار بدیع و ارزنده هنری درحوزه های موسیقی ، نقاشی ، هنرهای تجسمی ، هنرهای نمایشی، معماری و غیره با معرفی مراجع معتبر.

شرایط خروج از کشور دانش آموختگان برتر ۹۷ – ۹۸

شرایط خروج از کشور دانش آموختگان برتر
برگزیدگان از میان نفرات اول دانش آموخته رشته های دانشگاهی (کارشناسی و بالاتر) داخل کشور و حوزه های علمیه (سطح یک بالاتر)
برترین های مسابقات علوم قرآنی
• برگزیدگان نفرات اول تا سوم مسابقات معتبر قرآنی داخلی و بین المللی
• شخصیت های برجسته علمی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کشور.
• برگزیدگان ازمیان محققان ایرانی که براساس که معیارهای موسسات معتبر اطلاعات علمی بین المللی و داخلی به لحاظ تعداد ارجاعات به مقالات آنها و یا سایر شاخصهای مرتبط به عنوان پژوهشگران و دانشمندان ملی و بین المللی قرار گرفته اند.
• برگزیدگان از میان افرادی که برای حل مشکلات ملی ، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی راه کارهای مناسبی ارائه کرده و این راه کارها تجربه شده و نتایج حاصل از آن به تائید مراجع ذیربط رسیده باشد
• برگزیدگان از میان افرادی که درهر یک از رشته ها و گروههای علمی اعم از علوم انسانی ، معارف اسلامی ، علوم پایه، فنی و مهندسی ، پزشکی ، کشاورزی و هنر نظریه یا تئوری جدید ارائه کرده و از سوی مراجع معتبر ملی و بین المللی مربوط ، تاثیر گذار شناخته باشند.
• برگزیدگان ازمیان مولفان و مترجمان کتب ، نویسندگان مقالات ، واعظان و شاعران که آثار فاخر ایشان دارای نقش مهم و تاثیر ویژه در توسعه مرزهای دانش و فناوری با ترتیبی و اخلاقی در حوزه مربوط بوده است.
• برگزیدگان برتر اعضای هیئت علمی دانشگاهها و مدرسین و محققین علوم حوزوی.
• برگزیدگان ازمیان اعضای هیئت علمی که مراتب دانشگاهی کار ممتاز و شاخص را انجام داده اند برگزیدگان ازمیان اساتید نمونه و ممتاز در سطح کشور برگزیدگان از میان پژوهشگران نمونه کشوری برگزیدگان ازمیان مدرسین حوزه های علمیه کشور که تدریس مینمایند برگزیدگان ازمیان محققین برتر حوزوی
تسهیلات به نخبگان و استعداد برتر جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور
• نخبگان و استعداد برتر از ضوابط ادامه تحصیل در خارج از کشور مستثنی بوده لیکن دانشگاه محل تحصیل آنان باید مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری باشد.
• افراد فوق درحین تحصیل در داخل کشور ، در صورت انصراف و ترک تحصیل مجاز به خروج از جهت ادامه تحصیل میباشند و همچنین کسانی که درخارج از کشور مشغول تحصیل هستند در صورت تائید مراجع ذیربط می توانند انصراف داده و در داخل کشور ادامه تحصیل دهند.
• مدت زمان خروج از کشور جهت ادامه تحصیل همانند سایر دانشجویان از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری حسب نیاز و ضرورت تعیین میگردد.
• نخبگان واستعداد برتر مشمول بورسیه وزارتخانه و سازمانها صرفا با اجازه سازمانهای فوق از طریق سازمان وظیفه عمومی مجاز به خروج از کشور می باشند.

بنابراین برای اطلاع از شرایط خروج از کشور نخبگان مشمول خدمت سربازی ۹۷ – ۹۸ شده اند، برای اطلاع از شرایط خروج می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک مرتبط :

قانون ادامه تحصیل اعضای هیات علمی درخارج از کشور ۹۷

ثبت نام المپیاد دانشجویی ۹۷ – ۹۸

 

منبع:شرایط خروج از کشور برگزیدگان آزمون سراسری ۹۷

جهت مشاوره در زمینه شرایط خروج از کشور برگزیدگان آزمون سراسری ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

"شرایط خروج از کشور نجبگان مشمول خدمت سربازی,شرایط خروج از کشور نجبگان 97,وضعیت نظام وظیفه نخبگان برای خروج از کشور,شرایط خروج از کشور مخترعان,شرایط خروج از کشور دانش اموختگان برتر,شرایط خروج از کشور برگزیدگان آزمون سراسری,شرایط خروج از کشور المپیاد علمی,...
نویسنده : sara بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397 ساعت: 14:21

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :