با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟ اکثر داوطلبان بعد از شرکت در کنکور و دریافت نتایج ک... با عنوان : با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟ بخوانید :

با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟

اکثر داوطلبان بعد از شرکت در کنکور و دریافت نتایج کنکور انسانی، با توجه به رتبه و ترازی که کسب کرده اند،  به دنبال آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی هستند که با رتبه 3000می توانند در آن قبول شوند. با توجه به اینکه انتخاب رشته با رتبه 3000 در کنکور انسانی بسیار حساس است و داوطلبان برای انتخاب رشته باید به ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و رتبه آخرین فرد قبول شده در رشته و دانشگاه اطلاع داشته باشند. تا با آگاهی دقیق اقدام به انتخاب رشته در  گروه انسانی نمایند.

با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟ یکی از مهمترین عواملی که متقاضیان باید در انتخاب رشته با رتبه ای که کسب کرده اند به آن توجه کنند، میزان علاقه هر داوطلب می باشدو خوب بودن یا نبودن رشته های دانشگاهی، بعد از علاقه از اهمیت زیادی برخوردار است. قبل از هر چیز بفهمید واقعا به چه رشته و شغلی علاقه دارید، در چه حوزه هایی استعداد و توانایی دارید و بعد سایر اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. در این راه می توانید از راهنمایی های سامانه استفاده کرده و با خیال راحت با توجه به رتبه ای که کسب کرده اید اقدام به انتخاب رشته نمایید.

با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم : اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد نحوه انتخاب رشته درست می باشد، چرا که با انتخاب درست با رتبه 3000 انسانی می توان در بهترین رشته ها قبول شد. اما اگر انتخاب نادرستی داشته باشید ممکن است فرصت خود را برای قبولی در بهترین رشته ها از دست بدهید. در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با درصد لازم برای قبولی در رشته های انسانی مد نظر خود و دانشگاهی که می خواهید قبول شوید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشوم ؟ با رتبه سه هزار کجا قبول میشم 

در این مقاله توضیحات کلی در رابطه با کارنامه داوطلبانی که در سال 96 با رتبه 3000 قبول شده اند و انتخاب رشته با رتبه 3000 انجام داده اند را دراختیار شما قرار می دهیم که در این کارنامه به ترتیب از سمت راست شامل رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، سهمیه در منطقه، جنسیت و شهر و رشته قبولی می باشد.

 

نحوه  انتخاب رشته با رتبه 3000 صحیح کنکور سراسری 97 – با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشوم ؟

با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟

رتبه 3000 برای داوطلبان گروه انسانی رتبه خوبی می باشد، اما نحوه درست انتخاب رشته با رتبه 3000 از اهمیت زیادی برخوردار است در ادامه توضیحات کلی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم.

با توجه به برگزاری کنکور سراسری و آزاد باهم، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد بصورت جداگانه انجام می شود و داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند. داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانند 150 کد رشته محل را انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند می توانند 20 کد رشته را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایید.

 

 

برای اطلاع از بازار کار رشته های انسانی و  در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با داشتن رتبه های مختلف در چه دانشگاه و رشته های قبول خواهید شد، با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟  کارنامه قبولی با رتبه 3000 می توانید از طریق ارتباط با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ ریز ترین سوال خود را در این رابطه دریافت نمایید.


منبع:با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟


برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید.

با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشوم 

با رتبه 10000 انسانی کجا قبول میشم ؟

 راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

با رتبه 20000 انسانی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 5000 انسانی کجا قبول میشم ؟

چگونه رتبه زیر 1000 بیاوریم ؟ریاضی تجربی و انسانی

 

جهت مشاوره در زمینه با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

"با رتبه 3000 کجا قبول میشم,با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم,با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشوم,انتخاب رشته با رتبه 3000,با رتبه سه هزار کجا قبول میشم,لیست رشته های انسانی,با چه رتبه ای چه دانشگاهی قبول میشیم,لیست رشته های پرطرفدار انسانی,...
نویسنده : sara بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397 ساعت: 11:57

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :