برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور

ساخت وبلاگ
چکیده : چند روز مانده به کنکور ۹۷ ، روزهای آخر کنکور چه کنیم ؟ هرچه به روزهای پایانی کنکور می... با عنوان : برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور بخوانید :

چند روز مانده به کنکور ۹۷ ، روزهای آخر کنکور چه کنیم ؟ هرچه به روزهای پایانی کنکور میرسیم داوطلبان بدنبال اطلاع از برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور و نحوه جمع بندی در روزهای آخر کنکور و اطلاع از اینکه در هفته آخر کنکور باید چکار کنند و بدنبال توصیه های روز های آخر کنکور هستند. بدلیل سوالات و پیگیری های زیاد شما کنکوری ها در رابطه با دو روز مانده به کنکور باید چکار کنیم در این اطلاعیه به معرفی اقدامات لازم در رابه با هفته اخر کنکور چه کنیم می پردازیم.

دانش‌آموزان در روزهای باقی‌مانده به کنکور سراسری تنها به‌مرور سریع و کلی مطالب درسی بپردازید و از آغاز مطالب جدید خودداری کنید، با گرفتن آزمون آزمایشی از خود طی این ایام فضای کنکور را شبیه‌سازی کنید. برخی افراد در
روز قبل از کنکور به فعالیت‌های تفریحی پرداخته و استراحت می کنند، که این اقدامات می‌تواند برای آن‌ها مفید باشد. اما اگر برخی افراد احساس می‌کنند که نیاز به مطالعه بیشتری دارند، بیش از چهار ساعت درس نخوانند و استراحت کنند. در روز کنکور نیز ساعت، مداد، پاکن، آب، شکلات غیر کاکائویی و یا خرما به همراه خود داشته باشند.

در صورت داشتن سوال در رابطه با چند روز مانده به کنکور ۹۷  و برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور و توصیه های کنکور و اینکه دو رو زمانده به کنکور چکار کنیم ؟ از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

چند روز مانده به کنکور ۹۷ 

از جمله کارهایی که باید در ده روز مانده به کنکور ۹۷  انجام دهید، ترتیب تست‌های دروس در دفترچه کنکور استاندارد می باشد. بنابراین اگر دانش آموزان تصمیم گرفتند طبق دفترچه آزمون عمل نکنند، حتما باید از قبل طی آزمون‌های آزمایشی ترتیب تست‌زنی خود را محک زده بزنند.

برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور : داوطلبان کنکور سعی کنند روی یک سوال وقت نگذارند، زیرا ارزش سوالات در کنکور یکسان است و قرار نیست تمام سوالات را پاسخ دهند؛ بنابراین باید هنر گذر از برخی از سوالات را داشته باشند. زمانی که داوطلبان به هر سوال پاسخ می‌دهند تصور کنند که همان یک سوال برابر با کنکور است و تمام تمرکز خود را روی آن بگذارند و سپس به سراغ سوال بعدی به همین روش بروند.
داوطلبان کنکور به اشتباهات عمودی و افقی توجه داشته باشند، به این معنا که پاسخ هر ۱۰ سوال آزمون را در ردیف‌های افقی و عمودی پاسخنامه کنترل کنند تا اشتباه نکرده و جای خالی یا جابه‌جایی نداشته باشند.

دانش‌آموزان در هفته آخر کنکور به‌اندازه کافی اضطراب را تجربه می‌کنند، بنابراین اطرافیان آنان باید سعی کنند که این استرس‌ها را تشدید نکنند. والدین باید در این ایام با اطمینان دادن، تشویق کردن و آرام کردن فرزندانشان از میزان اضطراب آنان بکاهند و به آنان بفهمانند که تنها تلاش آنان در کنکور برایشان اهمیت دارد نه نتیجه آن و پس از این آزمون هیچ تغییری در میزان علاقه خانواده به فرزندانشان به وجود نخواهد آمد.
 


 

 

 

دو هفته مانده به کنکور ارشد

توصیه های روزهای آخر کنکور

دو هفته تا کنکور

 

 
 

 

توصیه روز های آخر مانده به کنکور ۹۷

کتاب‌های درسی را ورق بزنید و مرور کنید؛ در واقع بهترین روش مطالعه در هفته‌ی پایانی، «ورق زدن سریع جزوه‌ها و کتاب‌های درسی» است؛ در این روش، شما باید جزوه‌های خود را در تمامی درس‌ها به‌ آرامی ورق بزنید و نکته‌های مهم آن را مطالعه کنید و یادتان باشد که هدف اصلی از این کار، مرور و نه دوباره خواندن است بنابراین باید خیلی سریع ولی بدون شتاب، کتاب‌های درسی و جزوه‌ها را ورق بزنید و آن‌ها را مرور کنید

در خصوص خواب، تغذیه و ورزش این دوران اظهار کرد: در روزهای پایانی کنکور، آن چه بیش از درس‌خواندن اهمیت دارد، آمادگی جسم و ذهن شماست. این موضوع با سهمورد ایجاد می‌شود، حداقل هشت ساعت خواب در شبانه‌روز، مصرف مواد پروتئین‌دار و قندی و حداقل ۳۰دقیقه ورزش هوازی مورد نیاز است.

در صورت داشتن سوال در رابطه با چند روز مانده به کنکور ۹۷  و برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور و توصیه های کنکور و اینکه دو رو زمانده به کنکور چکار کنیم ؟ از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

 لینک مرتبط :

ساعت مطالعه هر درس برای کنکور

رشته های بدون کنکور تجربی ۹۷ – ۹۸

شرایط ثبت نام پرستاری بدون کنکور ۹۷-۹۸

ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور در سال ۹۷ ( پیراپزشکی)

 

منبع:برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور
 

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 
"چند روز مانده به کنکور 97,یک هفته مانده به کنکور چه باید کرد,توصیه های روزهای آخر کنکور,یه هفته مانده به کنکور چیکار کنیم,برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور,برنامه ریزی برای هفته آخر کنکور 97,...
نویسنده : sara بازدید : 26 تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:24

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :