درجه لیسانس در سربازی ۹۷

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا از درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی در ارتش و درجه سرباز دیپلم در سپاه الاع دارید؟ با... با عنوان : درجه لیسانس در سربازی ۹۷ بخوانید :

آیا از درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی در ارتش و درجه سرباز دیپلم در سپاه الاع دارید؟ با توجه به اینکه همه داوطلبان مرد با رسیدن به سن قانونی مشمول خدمت سربازی می شوند، و برخی از این متقاضیان با مشغول شدن به خدمت سربازی با تحصیل در دانشگاه ها با گرفتن معافیت تحصیلی مدتی زمان سربازی را به عقب می اندازند. در این اطلاعیه به درجه های نظامی برحسب مدرک تحصیلی در سال ۹۷ – ۹۸  در ارگان های مختلف می پردازیم.

طبق قانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران در جمهوری اسلامی ایران همه پسران زمانیکه به سن قانونی برسند، باید جهت وظیفه واجب و خدمت به کشور مدتی را به سربازی بروند. متقاضیان پس طی دوره آموزشی، درجه بر اساس مدرک تحصیلی و وجود محل سازمانی تعیین می شود، هر چه که میزان تحصیلات فرد بالاتر باشد، درجه وی نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی و درجه دیپلم در سپاه  طبق قانون انجام می شود.

سوال بسیاری از متقاضیان بخصوص، افرادی که فارغ التحصیل شده اند این است که بدانند با مدرکی که دارند در ارگان های نظامی ارتش و یا سپاه  و بر اساس درجه نظامی برحسب مدرک تحصیلی در سال ۹۷ به چه صورت در ارگان ها تقسیم بندی خواهندشد.

 


 


 

بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشت هرگونه سوال در رابطه با درجه دیپلم در سپاه  و درجه لیسانس در ارتش و اطلاع از درجه لیسانس در سربازی در ارگان های مختلف و حقوق سربازی با مدرک لیسانس از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک مرتبط :

وضعیت نظام وظیفه پشت کنکوری ها ۹۷ – ۹۸

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

قیمت خرید سربازی برای غایبان در سال ۹۷ جدول قیمت خرید

مدت خدمت سربازی در سال ۹۷

مدارک لازم برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر ۹۷ – ۹۸

شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی ۹۷منبع:
درجه لیسانس در سربازی ۹۷

 

جهت مشاوره در زمینه درجه لیسانس در سربازی ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

درجه لیسانس سربازی,درجه سرباز دیپلم در سپاه,درجه های نظامی برحسب مدرک تحصیلی,درجه لیسانس در ارتش,درجه دیپلم در سپاه ,ترتیب درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی 97,درجه دیپلم در سپاه,درجه سرباز دیپلم در سپاه,درجه های سپاه با شکل,حقوق سربازی با مدرک لیسانس,نحوه ارتقا درجه در سپاه,درجه لیسانس در سربازی سال 97,...
نویسنده : sara بازدید : 19 تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:32

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :