درجه لیسانس در ارتش

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا از درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی در ارتش و سپاه الاع دارید؟ با توجه به اینکه همه د... با عنوان : درجه لیسانس در ارتش بخوانید :

آیا از درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی در ارتش و سپاه الاع دارید؟ با توجه به اینکه همه داوطلبان مرد با رسیدن به سن قانونی مشمول خدمت سربازی می شوند، و برخی از این متقاضیان با مشغول شدن به خدمت سربازی با تحصیل در دانشگاه ها با گرفتن معافیت تحصیلی مدتی زمان سربازی را به عقب می اندازند. در این اطلاعیه به درجه های نظامی برحسب مدرک تحصیلی در سال ۹۷ – ۹۸  در ارگان های مختلف می پردازیم.

طبق قانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران در جمهوری اسلامی ایران همه پسران زمانیکه به سن قانونی برسند، باید جهت وظیفه واجب و خدمت به کشور مدتی را به سربازی بروند. متقاضیان پس طی دوره آموزشی، درجه بر اساس مدرک تحصیلی و وجود محل سازمانی تعیین می شود، هر چه که میزان تحصیلات فرد بالاتر باشد، درجه وی نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی و درجه دیپلم در سپاه  طبق قانون انجام می شود.

سوال بسیاری از متقاضیان بخصوص، افرادی که فارغ التحصیل شده اند این است که بدانند با مدرکی که دارند در ارگان های نظامی ارتش و یا سپاه  و بر اساس درجه نظامی برحسب مدرک تحصیلی در سال ۹۷ به چه صورت در ارگان ها تقسیم بندی خواهندشد.

درجه لیسانس در سربازی ۹۷

 

با توجه به سوالات بسیار شما در رابطه با درجه لیسانس در ارتش و درجه لیسانس در سپاه و درجه لیسانس در نیروی انتظامی در ادامه به معرفی درجه های مختلف در مقاطع تحصیلی مختلف و درجه های نظامی برحسب مدرک تحصیلی در سال ۹۷ – ۹۸ پرداخته ایم، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با درجه لیسانس در سربازی در سال ۹۷ و درجه لیسانس در ارتش می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره درجه لیسانس در ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشت هرگونه سوال در رابطه با درجه دیپلم در سپاه  و درجه لیسانس در ارتش و اطلاع از درجه لیسانس در سربازی در ارگان های مختلف و حقوق سربازی با مدرک لیسانس از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک مرتبط :

وضعیت نظام وظیفه پشت کنکوری ها ۹۷ – ۹۸

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

قیمت خرید سربازی برای غایبان در سال ۹۷ جدول قیمت خرید

مدت خدمت سربازی در سال ۹۷

مدارک لازم برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر ۹۷ – ۹۸

شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی ۹۷

 

 

منبع:درجه لیسانس در ارتش

 

جهت مشاوره در زمینه درجه لیسانس در ارتش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

درجه های نظامی برحسب مدرک تحصیلی,درجه لیسانس در ارتش,درجه دیپلم در سپاه ,ترتیب درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی 97,درجه دیپلم در سپاه,درجه سرباز دیپلم در سپاه,درجه های سپاه با شکل,حقوق سربازی با مدرک لیسانس,نحوه ارتقا درجه در سپاه,درجه لیسانس در سربازی سال 97,...
نویسنده : sara بازدید : 14 تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت: 16:11

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :