تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا می دانید تکنیک ضبدر منها برای مدیریت زمان کنکور 97 به چه صورت است ؟ چگونه باید ا... با عنوان : تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97 بخوانید :

آیا می دانید تکنیک ضبدر منها برای مدیریت زمان کنکور 97 به چه صورت است ؟  چگونه باید از تکنیک ضبدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97 استفاده کرد؟  با توجه به اهمیت زمان در پاسخ به سوالات کنکور، و استفاده و برنامه ریزی درست زمان اغلب داوطلبان با مشکل کمبود زمان در کنکور سراسری  مواجهه می شوند. در این مقاله به معرفی تکنیک ضبدر منها در کنکور 97می پردازیم،  تا شما متقاضیانی که به هر دلیل مشکل از دست دادن زمان در کنکور دارید با دقت بیشتری به سوالات پاسخ دهید.

سوالات در کنکور سراسری 97 به سه شیوه مطرح می شوند و متقاضیان با کمک استفاده ازتکنیک ضربدر منها و تست زدن با دو خودکار، تکنیک زمان های نقصانی و تکنیک شناسایی می توانید با مدیریت درست زمان به این سوالات پاسخ دهید.

1- سوالاتی که به ان ها تسلط دارید و به‌خوبی با رعایت  زمان پاسخ‌گویی تست می توانید به آن پاسخ می‌دهید.

2- سؤالاتی که یادگیری شما در آ‌ن‌ها ناقص بوده و در پاسخ‌گویی به آن‌ها بین گزینه‌ها شک دارید.

3-سوالاتی که پاسخ آن را اصلن نمی دانید. با توجه یه نمره منفی در کنکور بهتر است سوالاتی که اصلن پاسخ آن را نمی دانید، بر اسسا شانس یا هر چیز دیگری علامت نزنید.

تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97  چیست

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم، تکنیک ضربدر و منها برای استفاده درست از زمان در پاسخگویی به سوالات کنکور 97  می باشد. استفاده از تکنیک ضربدر و منها در کنکور 97 باعث کاهش اشتباهات در آزمون و نیز باعث کاهش استرس داوطلبان برای پاسخگویی به سوالات بدون کم آوردن وقت انجام می شود.  در روش استفاده از تکنیک ضربدر منها می توانید، با طبقه بندی سوالات مختلف کنکور با آرامش می توانید با داشتن مدیریت و تنظیم زمان  به سوالات پاسخ دهید.

در تکنیک ضربدر منها، داوطلب باید با شیوه ی پاسخ گویی به سوالات تستی آشنایی کامل داشته باشد. و در کنار این تسلط بتواند با مدیریت زمان تمام سوالات کنکور 97 را مطالعه و در ابتدای آزمون طوری زمان را مدیریت کند که بتواند بدون حواس پرتی و با طبقه بندی درست به تمام سوالات به ترتیب پاسخ دهند و این کار تنها با داشتن تکنیک درست در زمان پاسخگویی به سوالات کنکور 97  امکان پذیر می باشد در ادامه به نحوه استفاده از تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97 می پردازیم.

نحوه استفاده از تکنیک ضربدر منها در کنکور 97

1 – سوالاتی که شما به راحتی می توانید پاسخ آن را بیابید. (علامت خاصی ندارد)
2 – سوالاتی که شما اگر زمان زیادی صرف آن کنید می توانید به آن ها پاسخ دهید . به این سوالات در اصلاح سوالات زمانبر مگوییم. ( علامت ضربدر)
3 – سوالات مشکلی که احتمال پاسخ دادن به آن ها خیلی کم است .

تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان کنکور 97 : سوالاتی که به پاسخ آن ها شک دارید، علامت ضربدر و سوالاتی که پاسخ آن را نمی دانید منها بگذارید.  علامت ضربدر را به نشانه‌ی شک‌دار بودن کنار سؤال در دفترچه‌ی سؤال قرار می‌دهید و سوالات شک‌دار را در پایان وقت، مجدداً بررسی می‌کنید. اگر توانستید پاسخ می‌دهید در غیر این صورت علامت منها را کنار ضربدر در دفترچه‌ی سؤال قرار می‌دهید. این نشانه‌ی عدم پاسخ‌گویی به سؤال است. از طرفی باعث می‌شود کم‌تر در پاسخ‌نامه اشتباه وارد کنید.

 پس بهتر است برای هر درس عمومی 15 دقیقه فرصت بگذارید و تا ساعت 9 به همه سوالات پاسخ بدهید و از 9 تا 15/9 به سراغ سؤالات علامت دار ( ضربدر و منفی دار ) بروید.

زمان  پاسخگویی به سوالات کنکور 97

تکنیک ضربدر منها کنکور 97 : به این ترتیب شما تا ساعت 9 به سوالات همه درس های عمومی پاسخ داده اید و تنها سوالاتی باقی خواهد ماند که یا زمانبر هستند ( یعنی سوالات ضربدر یا بعلاوه دار ) و یا دشوار هستند ( منفی دار ). حالا شما 15 دقیقه وقت دارید تا به سراغ سوالات علامت دار بروید و سعی کنید به آن پاسخ دهید. به خاطر داشته باشید که ابتدا باید به سوالات ضربدر یا بعلاوه دار پاسخ دهید و اگر وقت اضافه آوردید به سراغ سوالات منفی دار هم بروید .

پس ، از ساعت 30/11 تا 15/12 فرصت دارید تا به تست هایی که نشاندار کرده اید، پاسخ دهید.
در رشته علوم تجربی درس ریاضی که 30 تست و 47 دقیقه وقت دارد را باید در 40 دقیقه به پایان برسانید.
درس زیست که 50 تست و 36 دقیقه وقت دارد را باید در 30 دقیقه به پایان برسانید. درس فیزیک که 30 تست و 37 دقیقه وقت دارد را باید در 30 دقیقه به پایان برسانید.
درس شیمی که 35 تست و 36 دقیقه وقت دارد را باید در 30 دقیقه به پایان برسانید. به این ترتیب، از ساعت 45/11 تا 15/12 فرصت دارید تا به تست هایی که نشاندار کرده اید، پاسخ دهید.

همین زمانبندی را می توانید برای گروه های آزمایشی که ظهر برگزار می شود بکار بگیرید.

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با نحوه استفاده از تکنیک ضربدرمنها برای مدیریت زمان در کنکور 97 و هر سوال دیگری که داشتید می توانید از هر کجای کشور از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. هدف سامانه بهبود در روند پاسخگویی شما به سوالات کنکور و مدییت درست زمان در کنکور 97  می باشد.

لینک مرتبط :

روش های تست زنی مهندسی معکوس چیست

با رتبه 3000 هنر کجا قبول میشم ؟

 
منبع:تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97

جهت مشاوره در زمینه تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان در کنکور 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

"استفاده از تکنیک ضربدر منها در کنکور97,تکنیک ضربدر منها چیست,استفاده از تکنیک ضربدر منها برای مدیریت زمان کنکور 97,تکنیک زمان های نقصانی,تکنیک دو خودکار,تکنیک ف ش ن م,استراتژی بازگشت,تکنیک های تست زنی,تکنیک ضرب در منها,تکنیک کنکور,...
نویسنده : sara بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:47

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :